Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1781/1938 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ha felrakom például ide a részleteket videóval, akkor továbbfejlesztési ötletekkel állsz elő? A nagy fenét. Akkor is azt fogod ismételgetni hogy nincs többlet.

Egyszer még régebben mikor be sikerült üzemelni egy parametront mint többletenergia készüléket, mindössze egy embernek mondtam el és mutattam meg. Tudod mi lett az eredmény? Igen, jól sejted, ami számomra csupa kellemetlenséggel járt és nem előnnyel. Márpedig dolgozni a normális ember előny és nem hátrány érdekében szokott. Egészen pontosan az történt hogy felhívott azt hiszem már másnap egy ismeretlen, akinek a kapzsiságtól és a mások munkájából való meggazdagodás reményétől elment ésszel a szája is habzott, talán még a telefonom hangszórójából is a nyála folyt. És a nyálától fulladozva közölte hogy arra ő jogot tart, mivel ő egy büdös kártékony parazita. A viselkedése alapján így nézhetett ki:

[link]

De lehet hogy inkább így:

[link]

Azért nem dolgozik ám senki hogy abból hátránya legyen. Páldául lehülyézzék, mások meg ellenszenves viselkedés kíséretében meg akarnak gazdagodni belőle, vagy futnak a szabadalmi hivatalba, stb. Meg lehet gazdagodni belőle bárkinek, a know-how-ot ingyen adtam hozzá. A munkát meg mindenki a sajátját kell hogy adja hozzá ha eredményt akar. Pont.

2017. jan. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 1782/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Úgy vélem neked habzik a szád.Nem te vagy a hibás,csak a vakhited...A lehetetlent még nem sikerült megcsinálni senkinek.Neked sem fog ne aggódj!

Nem bántani akarlak,nem fogtad még fel?De azért azt nem gondolhatod komolyan hogy a "vasmag"melegedése az akadálya a többlet kinyerésének???

...Persze részben az is,hiszen az is veszteség.Nyilván alacsonyabb frekvencián ez már észrevehetetlen(alig mérhető),de akkor értelemszerűen növelni kell a méreteket,a menetszámokat stb.Így a két véglet közt vergődve nem nehéz észrevenni,hogy a hosszú vezetékeknél az ellenállásuk fogja okozni azt a veszteséget amit a nagyobb frekvencián-kisebb méretnél a vasmag melegedése okoz.

De ez semmi,csak egy apró részlet.Szerinted engem érdekel a "titkod"...ami kizárt hogy működik?Vagy legalábbis többletet BIZTOS nem ad!?

Értelmes alapelvet tudsz mondani?Nem hallottam még ilyet.

...Tuudom:négyzetes tagok...hmmm.

MINDEN egyes "tag" igényel némi bemeneti energiát.Így van?

Akárhogy is manipulálsz az összegzéssel,a kivétel többlet bemenetet igényel.(sajnos még a veszteségeket sem lehet pótolni az"éterből")nevetséges még az elképzelés is is...főleg hogy nincs értelmes,reális magyarázatod,csak a nyálad habzik már.

Láttad már a legújabb LED tv-k dc/dc tápjait?Valami ECO "zöld" nagyon takarékos cuccok stand-by üzemmódra.

Akkora mint egy szúnyog,16 lába van,de csak 98% hatásfokot ír a gyártó!...Le a kalappal!Ez szép eredmény!

Józsi!

Meséld már el légyszíves,hogy honnan remélsz többletet?

Induktivitás,kapacitás annyit ad vissza amennyit beletettél(mínusz a veszteség).Vagyis:kevesebbet kapsz!

Ezek rendszeréből ugyanúgy kevesebbet kapsz!Csak az átláthatóságot bonyolítja a"rendszer".Mint minden rendszer:).

2017. jan. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 1783/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Meséld már el légyszíves,hogy honnan remélsz többletet?"

Már sokszor elmeséltem. De felesleges volt. Az úgy van ahogy meséltem, de egy jó energiaforrás szerintem csak úgy jöhet létre hogy a világ összes érdekelt szakembere információ cserével összedolgozik, az ötleteiket megosztják egymás közt és bárki azt csinál vele amit akar. Valójában pont ez zajlik főleg az orosz nyelvű fórumokon. És ebben az esetben szabadalmi hivatalba se kell rohannia senkinek, hisz a világ előtt vannak a részletek. Az orosz nyelvű fórumok elég nyíltak, csak a fórumozók sem tudnak számos olyan részletről amit itt írogattam. Nyugi, el fognak terjedni ezek a készülékek még akkor is ha én ezentúl semmit sem csinálok. Az más kérdés hogy mikor. Mivel a folyamat elég lassú. Ahogy az az idő is el fog jönni amikor a történelemkönyvek a világ legnagyobb átveréseként emlegetik azt az időszakot amikor pénzért adták az emberiségnek az energiát.

Arra persze nem számítottam az elején, hogy én is akadályokba ütközök. Mivel eddig bármit véghezvittem aminek nekikezdtem. De az akadályok nem technikai, nem tudományos jellegűek voltak, hanem társadalmiak. Az emberek még mindig nem érettek meg a szabadenergiára. Na ez az amire nem számítottam, hanem azt hittem a Föld összes rabszolgája alig várja hogy szabadulhasson. De nem így van, a Helsinki szindróma komoly probléma. Ahogy a hétköznapok szabad embere is azt gondolná hogy a börtönökben lévő összes rab is alig várja a kedvező alkalmat hogy megszökhessen. De ez nem így van. Mert amelyik már 10, 15 vagy 20 éve is bent van, az már foggal-körömmel ragaszkodik megszokott életmódjához. És irtózik például a pálmafás tengerparton való napozás lehetőségétől, számára az kivégzés lenne ha szabadra engednék, jobban mondva kirúgásként élné meg. A jelenlegi energetikához és a vele járó életmódhoz is ugyanígy ragaszkodnak az emberek. Ezért válik némelyik agresszívvé ha szembesül azzal hogy az energia ingyen is lehetne számára. Ahogy a sitten 20 éve rohadó rab is agresszívvé válik ha "ki akarják rúgni". És ha szabadra engedik akkor napokon belül tesz róla hogy ismét visszakerülhessen megszokott cellájába. Szó szerint ölni fog azért hogy a megszokott cellájába vissza kerülhessen.

2017. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1784/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

"Az úgy van ahogy meséltem............csak úgy jöhet létre hogy a világ összes érdekelt szakembere információ cserével összedolgozik, az ötleteiket megosztják egymás közt...............csak a fórumozók sem tudnak számos olyan részletről amit itt írogattam"


Makacs egy öszvér vagy te Józsi.


Elhinted,hogy te mindent tudsz de semmi konkrétumot nem adsz ha kérdeznek.Igazából véve inkább megharagszol ha kérdeznek tőled.Sőt.Még a baráti fórumosaid sem tudják a titkot csak te.Áruld már el melyik ez a tudatlanokból álló fórum!?

2017. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1785/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%

Na figyelj Józsi,elmondom neked,hogy miért nem működik a te rendszered.Mármint amit az emberekre értesz ,hiszen mindig az átkost szidod.(vajon miért)Az Egely féle rendszer is csak elméletben utazott.Semmi gyakorlatiasság.Magyarul ha csak kiabálsz a levegőbe először ugyan felfigyelnek,hogy ki a bánat ordibál és mit.De ha csak ez megy, előbb utóbb azt mondják "hagyd,ez bolond,csak kiabál".Ezért nem vették komolyan Egelyt sem.


Tehát. Ha te hiszel valamiben és csinálsz valamit, azt vagy komolyan tedd vagy törődj bele,hogy bolondnak kiáltanak ki."Magányos" (hiszen te mondod mindig) akarsz lenni?


A gyakorlatban ez úgy nézne ki,hogy:

-A meglévő fizikát ugye nem kell bemutatni,azt nem kell bizonygatni.Erre épül a világunk.

-Ha ettől el akarsz térni mond el mi bánt,mond el mit szeretnél változtatni rajta.

-Ha jó helyeken és jó formában adod elő magad akkor talán "híveket" tudsz toborozni magad mellé.

-Ahhoz,hogy megtartsd a híveidet néha nem árt valamit virítanod sem.(ha a leírásokat komolyan vesszük akkor Jézust is azért követték sokan mert valamit virított a nagyközönségnek)

-Magyarul ne csak rajzolgass hanem mutasd meg a gyakorlati elképzelésed.

Nincs meg minden még ki kell fejleszteni?Rendben.Ha nem jó

az elméleted (mert pl más megmutatja az mirt is nem jó) elhagynak a híveid.Ha valami morzsát dobsz akkor még etetheted a követőid.De enélkül NEM fognak követni.Enélkül NEM fog megváltozni senki.Hiszen ezt szeretnéd,vagy nem?


Érted vagy maradsz csökönyös szamár?

2017. febr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 1786/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Áruld már el melyik ez a tudatlanokból álló fórum!?"

Ez egy orosz nyelvű fórum volt, de már megszűnt az elérhetősége ahogy a K-fórumnak is. Nem nevezném őket tudatlanoknak mert a szándék megvolt bennük és ez a lényeg. Csupán nem tudtak a Vajda János féle hiányzó láncszemről, így arról sem hogy hogyan kapcsolódna az az (a + b)² elmélet oda. Én meg nem tudtam velük közölni mivel az orosz tudásom nem sokkal van magasabb szinten annál amit a google fordító produkálni tud.

De számos angol nyelvű fórumon is felfedezhető a szándék, hogy az emberek nem riadnak vissza attól hogy gátlástalanul megosszák a világgal azt a know-how-ot ami a siker alapfeltétele. És persze idegenhez hasonlót egyet sem láttam köztük. Engem mindössze egy zavar a magyar nyelvű fórumokon, a szándék hiánya. Ahogy idehaza abból sem csinálnak titkot az emberek hogy nem is akarnak jóléti államot, így szabadenergiát sem. Ugyanezt mondta Karvak is. Márpedig orvosi nyelven is azt szokták mondani, ha a beteg meg sem akar gyógyulni, akkor az reménytelen eset. Mivel még a betegek esetében is az a döntő a sorsa szempontjából hogy meg akar-e gyógyulni vagy még tesz is arról hogy a halála mielőbb bekövetkezzen. Ha pedig az emberek nem is akarnak sem jóléti államot, sem szabadenergiát, akkor van értelme nyilvánosan tovább beszélni a szabadenergiáról? Nincs. Ezért célszerű pontot tenni ennek a fórumnak is a végére.

2017. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 1787/1938 anonim ***** válasza:
100%

"De enélkül NEM fognak követni."

Még szerencse hogy nem fognak követni. Mivel én nem Jézus vagyok, sem pedig próféta. Hanem azzal a hasonlattal lehetne mondani, hogy épp úgy börtönben vagyok ahogy mindenki, az energetika börtönében. És csupán azt mondom a rabtársaimnak, hogy nézzétek csak, abba az irányban van a tenger, tehát a börtönsziget széle, ezért ha ásunk ahogy Monte Cristo grófja is tette, akkor csakis a tenger irányába tegyük. Mert más irányba ásva csak a sziget belsejébe jutnánk és az alagútnak sosem lenne vége. És nem pedig azt mondom hogy kövessenek, ahogy Jézus mondta. Hanem aki akarja az belátja hogy jó ötlet a csupán pár méteres ásás és máris a tengerben van ami esélyt ad a szabadulásra, vagy pedig véletlenszerűen fognak ásni mint eddig tették és akár a sziget közepe felé juthatnak, lehet hogy pont egyik őr lába elé. Monte Cristo sem azért mondta a rabtársának hogy a feltételezett tenger irányába ásson ő is mert Jézusnak képzelte magát. Hanem ha már úgyis ásott a rabtársa, akkor miért ne áshatna haszonra, vagyis a tenger irányába ami biztosan a szabadulás irányába vezet. Hisz akkor Monte Cristónak is kevesebbet kell ásni, ő is jól jár meg a rabtársa is. Bocs hogy ezzel a hasonlattal érzékeltettem, de azt hiszem jó hasonlat.

2017. febr. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 1788/1938 anonim ***** válasza:
100%

"...hiszen mindig az átkost szidod.(vajon miért)"

Na vajon miért? Mert nem szabad demokrácia volt. Nem azt mondták az üzletemberek a polgároknak hogy van egy álláslehetőség, amiért ennyit tud fizetni, és aki úgy gondolja hogy előnyös számára azt szeretettel várjuk. Hanem padlást söpörtek, az emberek tulajdonát elvették majd behajtották őket rabszolgának. Ez lehet hogy elment az ókori barbár világban, de a modern civilizált társadalmakban az ilyen alávaló módszernek nincs helye. Hanem akik csak arra képesek hogy ilyen ókori barbár módszerekkel próbáljanak meg gazdaságot fenntartani, azok húzzanak vissza oda ahonnét jöttek, kecskepásztornak, csavargónak, alkoholistáknak, vagy a sittre ahova valók.

---

"Magyarul ne csak rajzolgass hanem mutasd meg a gyakorlati elképzelésed."

Miért, rajtam kívül senki más nem használ energiát? Ezért nem érzi szükségét annak hogy részt vegyen a létrehozásában?

Valószínű ezen a képen látható dolgozók is úgy érezhetik hogy ők nem használnak sima járdát, így miért vennének részt annak létrehozásában:

[link]

2017. febr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 1789/1938 béláim2000 ***** válasza:
100%
Látom inkább maradsz csökönyös szamár.
2017. febr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 1790/1938 anonim ***** válasza:
100%
Így van. És nincs értelme az energiával publikusan foglalkozni. Az embereknek például olyan napelem kell amin környezetvédelmi adó van. Anélkül nem kell a mazochista társadalmaknak. Ahogy villamos energiában az atomerőművek nagyon népszerűek Csernobil és Fukusima óta, lásd Paks bővítését. A járműközlekedés terén meg természetesen a Diesel a népszerű Európában, mert az szennyezi legjobban a levegőt és mióta sok Diesel van, a pollenallergia fogalma is kialakulhatott. Áhh, micsoda ké-éj! Ehhez már csak Nemzeti Dohánybolt hálózatot kell kialakítani. Le a szabadenergiával és csináljunk hülyét a szabadenergia kutatókból!
2017. febr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!