Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Vajon miért van jó ideje...

Vajon miért van jó ideje felfüggesztve az ingyenenergiáról szóló K-fórum?

Figyelt kérdés

Erről van szó:

[link]

Legutóbb a gyakorlatban is működő mágnesmotorokról volt szó. Lehet hogy valakiknek ez nem tetszett hogy ilyen információk terjedjenek?


2014. ápr. 24. 18:33
 1761/1938 anonim ***** válasza:
100%

"Elfogultságod miatt féleértelmezed azt amit a szkópon látsz!Vagy nem érted azt,hogy mit mikor miért mutat a szkóp???"


Hmmm.


"A tüske NEM többlet."

Ez teljesen így igaz!


"...Szóval nem értem mit vársz a négyszög által létrejött tüskétől"

[link]


Ez viszont nem "sima" tüske!Több helyen is megfigyelhető egy "bizonyos" dolog miatt.Tessék rendesen mérni és elfogulatlanul.Aztán rájössz,hogy mi is az.

2017. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 1762/1938 idegen.1 ***** válasza:
80%

Na látod Józsi!

Így már értem hogy miért nem érted.

Ez a MEG elgondolás egy nagy zsákutca!Nincs egy fikarcnyi többlet sem.

Szerinted a mágneses tér könnyebben/olcsóbban terelgethető mint amit kiveszel belőle???

Pont ezért nem működnek a sima állandómágneses "örökmozgóelképzelések".(és még sorolhatnám az analóg mechanikus és elektronikus cuccokat).

Tényleg nem érted vagy nem AKAROD megérteni?

A mágneses tér megszüntetéséhez/eltüntetéséhez/ugyanannyi energia kell mint amit majd létrehozna...(mínusz a veszteségek,csak így zárójelben)

Érted már miért nem lehet többlet semmilyen módon sem?

Ha esetleg nem akkor szívesen segítek.Rávezetlek óvatosan.

Képzeld el azt,hogy a "szabadenergia generátor" működőképes./ez nem lesz nehéz hiszen ez a meggyőződésed/.

Akkor viszont mindenféle módon működhet igaz?

Mivel a hatások ugyanazon alapelvek mentén működnek,ami nem túl bonyolult:Hatás-ellenhatás.

Ha nem érted az egyszerű mechanikát akkor sosem fogsz megérteni semmit.Ha csak elektronikában gondolkodsz akkor nem látod a fától az erdőt.Több ezer éves /mellébeszélés/történet ez.Nem működött már a kezdet-kezdetén sem...amikor még "gravitációs"örökmozgókkal hülyítették a laikusokat.Felhajtóerő,nyomás,hő meg minden jól összekotyválva,hogy véletlenül se értsék a Józsifélék. Aztán jött a mágikus mágnesesség.később az elektromosság stb.

Érted amit mondok?

2017. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 1763/1938 anonim ***** válasza:
70%

Az 1759. válaszban leírtam mindent, nem ismétlem.

Az inkvizíció idején is az volt hogy az ártatlanok százezrei mind bűnösök voltak, de a vagyonukat megkaparintó papok és inkvizítorok meg Szenteknek minősültek:

[link]

Ma is az energiaipar a Szent, a szabadenergia kutatók meg szélhámosok és idióták.

A velejéig romlott elnyomókat védelmező (semmivel sem különb) cselédség mindig is kivívta utálatát azzal hogy védte a bűnös hatalmakat. Ez által csak azt érték el hogy hatására én is azt mondtam üssétek csak a prolit mert ez a vágya, sőt ha útban van én is akkorát rúgok bele hogy leolvassa a Göncöl szekér alvázszámát. :))

2017. jan. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 1764/1938 anonim ***** válasza:
82%
Idegen ha te nem lennél akkor unalmasabb lenne az élet. Mert például több felhasználónéven is hozzá szoktál szólni? Majd a két azonos Idegen helyeseli egymás hülyeségét? Nyugágy kell melléd.
2017. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 1765/1938 anonim ***** válasza:
19%
Idegen nem értem miért kell ekkora energiát beletenned ebbe a negatív gondolkodással teletűzdelt erőszakos pesszimizmusodba.Miért nem hagyod az embereket kibontakozni?De ha még a cáfolataid értelmesek lennének meg is érteném,de egyszerűen csak azt olvasom NINCS TÖBBLET,NINCS TÖBBLET.Nem cáfolsz tudományosan,csak kijelentesz.Ha nem értesz hozzá miért szólsz bele,ha pedig igen,akkor részletesebben is kifejthetnéd a Nincs többletet,azoknak akik ide írnak.
2017. jan. 25. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 1766/1938 anonim ***** válasza:
70%
Mondjuk sokan már nincsenek itt, mert elkergettél mindenkit az okoskodásoddal, aki kicsit nem erőszakos jellem az tuti nem ír ide semmit.
2017. jan. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 1767/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

Félig igazad van József!

..."a szabadenergia kutatók meg szélhámosok és idióták. "

ez a fele igaz!Biztosan tudom!

A másik felében Egyetértek veled,de ezt tudod jól.A kizsákmányoló társadalom/rabszolgatartó/nagyon sok szálon fut(vallás,politika,üzlet...üzletember,stb)

Tudod mi a legszörnyűbb ebben?Az hogy ez évezredek óta működik és működhet!

A másik viszont soha nem működött...ezért nem foglalkozik vele semmilyen hatalom.

Elég világos?

2017. jan. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 1768/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

"Idegen ha te nem lennél akkor unalmasabb lenne az élet. Mert például több felhasználónéven is hozzá szoktál szólni? Majd a két azonos Idegen helyeseli egymás hülyeségét? Nyugágy kell melléd."

Igen legalább két felhasználónevem van kedves Mr Monky.Alias:Kálámbó hadnagy úr.

A másik az:ökörmozgó.

Kielégített a válasz?Vagy adjak egy nyugágyat?

2017. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 1769/1938 idegen.1 ***** válasza:
100%

""".Miért nem hagyod az embereket kibontakozni?De ha még a cáfolataid értelmesek lennének meg is érteném,de egyszerűen csak azt olvasom NINCS TÖBBLET,NINCS TÖBBLET.Nem cáfolsz tudományosan,csak kijelentesz.Ha nem értesz hozzá miért szólsz bele,ha pedig igen,akkor részletesebben is kifejthetnéd a Nincs többletet,azoknak akik ide írnak."""

Kit nem hagyok kibontakozni te szerencsétlen?Hogy tudnád megcáfolni Te nagyokos azt ami NINCS?Lehetséges szerinted?

Mit lehet bizonyítani inkább,valaminek a létezését vagy az ellenkezőjét?

Jobban értek hozzá mint bárki,ezért vettem a bátorságot hogy egyszer és mindenkorra tiszta vizet öntsek a pohárba.

Érted s.e.g.g.fej.

Mit nevezel tudományosnak?A mellébeszélést?A hitet?A tévedéseket?Ha kíváncsi vagy a részletekre kérdezz bátran.

...Bocs,de szerintem csak az idiótákat tudtam elkergetni...aki biztos a dolgában az hajlandó lesz megbeszélni és nem szalad el.Nem beszél mellé és nem mások marhaságait linkelgeti ide.

Érted?Nyugodtan írhat ide bárki bármit,nem kell azzal foglalkozni hogy én mit reagálok.Az biztos hogy nem fogok félrevezetni senkit.

2017. jan. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 1770/1938 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem én mondtam, csak idézőjel nélkül idéztem tőled: "a szabadenergia kutatók meg szélhámosok és idióták."

Idegen, olyan vagy mint Rákosi Mátyás és az egész szovjet kommunista párt. Az ő rögeszméjük is az volt, hogy kuláknak kell bélyegezni és ki kell irtani mindenkit aki önellátóként jól megélt eddig, mert a párt számára hátrányos lenne ha a pór nép látná azt hogy XY gazda nem szolgálja az elvtársakat, sőt a saját otthonában dolgozik mégis nagyon jól megél. Mivel akkor példát mutatna XY arra hogy bármelyik szegény ember szintén megteheti ugyanazt ha nem elégedett a rabszolgatartó elvtársak elnyomásával. Vagyis féltek hogy ha van egyetlen önellátó is az országban, akkor más is otthon marad és szintén boldogan megél és ez terjedne és kevés lenne a rabszolga. Különös de ez a gonosz kommunista eszme a mai napig él, vagyis ha valaki önellátó terveit emlegeti akkor egy-két földönkívüli idegenhez hasonló azonnal tájékoztatja őt és a tömeget például hogy nem fog tudni megélni. Persze az a nagyokos sosem próbált önellátó lenni, de azért osztja az észt.

Hát te is ilyen vagy idegen. Gondosan ügyelsz arra nehogy elhiggyék az emberek azt a nyilvánosságra kerülő valóságot ami a fórumokon itt-ott megjelenik. Mert akkor biztonságban érzed az energetikai diktatúrát.

2017. jan. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!