Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok utálják a legjobban...

A magyarok utálják a legjobban a magyarokat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 23:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A magyar a világ legösszetartóbb népe. Amiről te beszélsz az a korcsok szokása, akiket sokan azonosítanak a magyarokkal, csak azért mert van állampolgárságuk, beszélik a nyelvet és néhányuk még itt is él, de ők nem magyarok.
2014. ápr. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem nem, a magyarok a cigányokat utálják, és azokat akik olyan alpárian viselkednek mint a cigányok
2014. ápr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"A magyarok utálják a legjobban a magyarokat?"


Nem, sajnos a kedves politikusaink utálnak bennünket a legjobban.

2014. ápr. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nézd meg a kuruc.infosokat akik nem ér egyet velük csak egy kicsit sem az már rögtön hazaáruló anti-magyar. Vagy nézd meg a szélső balos- liberálisokat akik nem értenek velük egyet az meg egyből náci. Ez a politika és abban nagyon is tudják gyűlölni egymást az emberek, de nem hiszem h más témákban és szituációkban meg úgy alapjába véve utálnánk egymást.
2014. ápr. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A Fidesz szerint is csak az magyar, aki rájuk szavazott. Akkor ezek szerint én nem vagyok magyar. Ez esetben szerencsémre.
2014. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 gungasam ***** válasza:

13-as,felmerül a kérdés , hogy a politikusaink mennyire magyarok??

Szerintem, nem utálják a magyarok a magyarokat de van e itt olyan ember aki tisztán magyar? Mindenkiben van egy kis ilyen-olyan más nemzetből való vér. Aztán meg a gazdag utálja a szegényt..(biztosan lusta,azért csóró) A szegény utálja a gazdagot (tuti, hogy lopott vagy kizsigereli az alkalmazottait...átkozott adócsaló...). Utálják sokan a zsidókat, a cigányokat, a kínaiakat, a politikusokat, a gojokat, a kivándoroltakat (cserben hagyták a hazát, onnan kintről könnyen ugat).

Igazából azt a kérdést kellett volna feltenni, hogy szeretik e a magyarok a magyarokat? Igen, szeretem a magyarokat, hiszen minden rendes embert szeretek.

2014. ápr. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
parlamenti kettős allampolgárok a legveszélyesebbek...azaz,majdnem mind..
febr. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!