Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor, milyen esetben szoktak...

Mikor, milyen esetben szoktak statáriumot kihirdetni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 14. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hadiállapotban és rendkívüli állapotban.
2014. máj. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
És még szükségállapotban.
2014. máj. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Hadiállapotban mindenképp. Épp ezért szoktam röhögni a sok kis szerencsétlenen mikor itt írkálja, hogy háború esetén nem vonulna be, hanem elhagyná az országot. El, ha élve eljutna a határig. Mondjuk ha én fognám meg biztos hogy ott lőném tarkón ahol előkerült.
2014. máj. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
sok volt mára a call of duty kedves harmadik
2014. máj. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hadiállapotban neked is sok lenne négyeske. Ütnék pár lyukat a kis dezertőr koponyádra. :)
2014. máj. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

"Mondjuk ha én fognám meg biztos hogy ott lőném tarkón ahol előkerült."


Igazából teljesen mindegy. Ha átadod őket a KR-nek akkor is pont ez szokott történni. Hadbíróság, aztán kivégzik.

2014. máj. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy aki nem vonulna be azt kivégzik.


A második világháború idején az Egyesült Államokban és a Szövetségesek között úgy általában senkit sem végeztek ki azért mert nem vonult be. Egyrészt általában bevonultak mivel hatalmas szégyen lett volna a be nem vonuló egyén számára és a családjának is. Másrészt pedig kaphattak más területen is feladatot, ami kapcsolatos a háborúval.

2014. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Vadkan01 ***** válasza:
Én csak akkor vonulnék be ha lenne ninja osztag.
2014. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"A második világháború idején az Egyesült Államokban és a Szövetségesek között úgy általában senkit sem végeztek ki azért mert nem vonult be."


A második világháborúban szerinted az Usa honvédő háborút folytatott, ami indokolta a statárium elrendelését? Nem kellene kirúgnod a történelem tanárod?

2014. máj. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Hülyeség, hogy aki nem vonulna be azt kivégzik. "


Hülyeségnek hülyeség, de szerinted (és ha már a II. VH-nál tartunk hadd hozzam innen a példát) ki az a barom egy MG-42 -essel szembe indulna rohamozni önszántából jódolgában?

Nem túl követhető a logikád...

2014. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!