Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehet, hogy mégsem volt jó...

Lehet, hogy mégsem volt jó ötlet kihirdetni facebookon, hogy nekem nem a külső a lényeg, hanem a lányok jelleme, személyisége?

Figyelt kérdés
Mert azóta egy rakás csúnya csaj tapad rám, ellenben a szép lányok ösztönösen kerülnek, sőt, még amelyik szép lánnyal jóban volta azelőtt, a sem keres már. Persze lehet nem ez az oka, mert amúgy is ritkán beszélgettünk, de fura, hogy mennyire eltűntek az életemből a szép lányok, mióta így kifejeztem, hogy nekem bizony nem a külső a legfontsoabb dolog és hát le is hurrogtam pár csajt ott fb-n, akik a külsejükkel dicsekedtek. Lehet ez sem tetszett a szép csajoknak. Pedig szerinte attól még igaz, hogy nem a csecs meg a s.gg kirakásával kéne fiúkat szerezniük, hanem a személyiségükkel, jellemükkel kéne lenyűgözniük a fiúkat. Úgy látom többnyire süket fülekre talál amúg a mondandón, általában ezt is csak csúnya lányok lájkolják. Az a baj, hogy ez egy félreértés, nem azt akartam hangoztatni, hogy én a csúnya csajokra bukom, hanem, hogy nem az az elsődleges és lényegében a szép lányokat akartam megnevelni, hogy vegyék már észre magukat, mert így nem kellenek nekem. De nem változnak úgy látszik, sőt még jobban eltávolodtak tőlem. Igazából azért annyiban igaz, hogy nekem nagyon sok lány bejön külsőre, de az túlsúlyos lányokhoz még jószívvel sem tudtam sosem vonzódni, pedig már megpróbáltam ilyen lánnyal egy kapcsolatot is, de úgy látszik a vékony fiú-kövér lány felállás nem nekem való.

2013. jún. 20. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne facebookon élj. Amúgy konkrétan hogyan hirdetted ki?
2013. jún. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha ilyet látnék miután körberöhögtem azt gondolnám, hogy ez a srác már nagyon elkeseredetten akar dgni. Szerintem ezért tűntek el az életedből.
2013. jún. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Látod? Te is csak gondolkodás nélkül hangoztatod, közben meg az ellenkezőjét vallod.
2013. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért várod el a lányoktól, hogy eltekintsenek a külsőtől, ha Te sem teszed?
2013. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ti nem értitek miről beszélek. Nem láttátok ezt a sok agyatlan csajt, ezeknek csak a külső számít, csak az! Ez a lényeg, de látom sokan elég gyenge felfogásúak itt.
2013. jún. 20. 16:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Sajnos Te nem veszed észre. Úgy beszélsz a csúnya lányokról, mintha ha azok nem is emberek lennének. Közbe arra panaszkodsz, hogy a szép lányoknak csak a jóképű srácok tetszenek.
2013. jún. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A te hibád, minek játszod meg magad? Az, hogy nem a külső a lényeg azt jelenti, hogy akár csúnya, kövér lány is szóba jöhet, ha belsőleg bejön.


Írtad volna, hogy nemcsak a külső, a belső is számít, vagy valami hasonló.

Mert így csak megvezetted a népet.

2013. jún. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tudod, nekem sem a külső a lényeg a pasiknál, hanem a jellemük... csak ne legyen alacsony, sovány, csúnya, túl kövér, izomtalan, stb.

Na, hihető? :D

2013. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ezek a kulcsszavak mire utalnak? :)
2013. jún. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Álszent f@**ság az egész... Egy ilyet kiírsz és akkor baj ha egy rakás csúnya lány tapad rád... F@**ért nem tudják az emberek a kib@**ott eszüket használni... Te is csak egy átlagos f@**bookozó idióta vagy aki l okosat valami jót kiírni, de közbe álszentség az egész...
2013. jún. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!