Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az oroszfanok körülbelül...

Az oroszfanok körülbelül ilyen világot képzelnek el maguknak ideálisnak?


2014. máj. 15. 09:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%

Ez egy nem túl okos kérdés.

Te mint EU párti ilyen ideális világot képzelsz el magadnak?

[link]

2014. máj. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok EU-párti.

Miből gondoltad, hogy az vagyok?

2014. máj. 15. 09:45
 3/19 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

@09:44

Igen, én ilyen világot képzelek el. Ahol mindenki élhet úgy, ahogy neki tetszik, viselkedhet úgy, ahogy jól érzi magát, és nem szabják meg neki MÁSOK, hogy hogyan KELL viselkednie, öltözködnie, stb...

Igen, én úgy képzelem el, hogy NEM KORLÁTOZZÁK feleslegesen az emberek viselkedését.

2014. máj. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Természetesen, mindenki aki nem ért egyet a jobbik fasságaival -azaz az ország 80%-a- az meleg, cigány, zsidó, travi, drogos, hippi. És ha nem akarom elgázosítani, tarkónlőni a fenti csoportok képviselőit, akkor én is biztos közéjük tartozom, mert az lehetetlen, hogy szimplán a saját életemmel foglalkozok, nem pedig a másokéba akarok belepofázni.
2014. máj. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
10:06: Akkor jó szakállasnőzést.
2014. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Shai-Hulud ***** válasza:
22%

@10:09


Köszi - de látod (direkt) félreértettél.

Attól, hogy NEKI megvan a SAJÁT szabadsága(úgy öltözik, viselkedik, él, ahogy akar), még NEKED is megvan a SAJÁT szabadságod, hogy akarsz-e szakállas nőzni, vagy nem. És persze MÁSOKNAK is, például NEKEM is.


Abban a szép, elképzelt világban SENKI nem kényszeríti rá a SAJÁT elképzeléseit, akaratát MÁSOKRA, még te sem.....

2014. máj. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
37%
Fúúú most ez a szakállas nő... a műlezbi tatu az tetszett az oroszoktól mi? arra lehetetett verni
2014. máj. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

A "a műlezbi tatu" egész jó volt, de ez a szakállas NŐ?

Hát...ez rettenetes!

2014. máj. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
persze itt szimplán szakmai szempontról van szó igaz? :)
2014. máj. 15. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

"Igen, én úgy képzelem el, hogy NEM KORLÁTOZZÁK feleslegesen az emberek viselkedését."


És te vagy lepontozva. Nagyon durva. Tényleg ilyen hülyék a fiatalok? Tényleg bilincsbe vágytok? NEM TE LESZEL AZ AKI KORLÁTOZ MÁSOKAT, HANEM TÉGED FOGNAK KORLÁTOZNI!

2014. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!