Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért küldik ilyen lassan az...

Edward Cullen ® kérdése:

Miért küldik ilyen lassan az erkölcsi bizonyítványt?

Figyelt kérdés
Már öt napja feladtam és nekem jövőhét csütörtökre sűrgősen kéne, ha nem jön meg akk meg hiába éretségiztem, hiába alkamasságiztam és hiába van meg a felvételi pontom. Sose voltam bűntetett előéletű. Ráadásul fizettem az erkölcsi kiadásáért 3000-ft ot. Miért nem tudják hamarabb kiküldeni? Ebbe az országba senki nem akar dolgozni?
2011. júl. 1. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Van egy ügyintézési határidő, sok igénylés érkezik hozzájuk.

Ilyenkor lekérik az adatbázisból, és megvizsgálják az adatokat, ez sajnos időbe telik.

Egyébként valószínűleg jövő hét csütörtökig megkapod, de ha nem, akkor elvileg elfogadják ideiglenesen az igénylés igazolását.

Nekem legalábbis elég volt azt leadni első körben, és a később kiküldött erkölcsit pedig bevittem, mikor megjött. Nem hiszem, hogy pár nap késés miatt gondod lenne. Ha mégis ettől félsz, hívd fel őket, és magyarázd el a helyzetet, talán mondanak valami biztatót.

2011. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mert a nyúl szörös és nem borotválkozik!
2011. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!