Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erre van esély a jövőben?

Erre van esély a jövőben?

Figyelt kérdés
Arra van esély a jövőben hogy olyan robotok legyenek melyek erősek, és okosabbak mint az emberek, és ráeszméljenek arra hogy ők csak csicskák, és az emberiség ellen forduljanak ?

2014. jún. 29. 12:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Eltévesztetted a témakört.
2014. jún. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Van rá lehetőség ( mesterséges intelligencia + roborok ) ellenben az embereknek van annyi eszük, hogy:

1: ne csináljanak halhatatlan robotokat

2: ne vegyítsék a kettőt

3: vész leállító gomb

Ez amit mondasz csak filmek ( terminator, én a robot ), csak fantázia.

2014. jún. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Hát nem tudom. Például Orbánnál egy németjuhász is okosabb, de még sem fordulnak ellene a kutyák és veszik át a hatalmat az ország fölött.
2014. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
A robot az csak robot
2014. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Miért az ember nem robot? Hihetetlenül bonyolult, de attól még csak egy organikus robot
2014. jún. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
5-ösnek: Teljesen igazad van, már én is teljesen annak érzem magam. Hajnaltól késő estig bekapcsolt állapotban lévő robotnak.
2014. jún. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért miben vagyunk mások mint a robotok?
2014. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy ROBOTVILÁG, az Univerzumban, és egyszercsak elkezdenek azon gondolkozni, ki hozta őket létre! Hát remélem ha megtalálnak Istenként néznek majd ránk....
2014. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lesz ilyen.

A robotok csak robotok, azt csinálják, amit az ember beléjük programoz és amilyenre megépíti őket.


Az emberek el tudnak fáradni, kényelemben szeretnének élni, kíváncsiak, vágynak arra, hogy nekik több legyen, mint a másiknak, mert evolúciós szinten az a hasznos, viszont egy robot nem akar semmi ilyesmit.


Ezért is nem lesz robot lázadás, mert nincsenek szükségleteik és vágyaik, amiket ki kell elégíteni.

2014. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Valóban az ember is egy robot, egy gép, igenek és nemek, vagyis döntések sorozata...A test egy dolog, én most a tudatról beszélek!

Nem esély, hanem biztosan ez lesz, csak idő kérdése!

És hidd el nem fogod tudni kihúzni a konnektorból!

2014. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!