Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért vették el a rendőrök...

Miért vették el a rendőrök tekintélyét?

Figyelt kérdés

Emlékszem, a 80-as években, amikor a rendőr végigment az ütött-kopott biciklijével az utcán, szinte vigyázva álltak az emberke.


Pár napja fül és szemtanúja voltam, amikor egy rendőr igazoltatott egy 15-16 körüli r____a fiút.A fiú válasza az volt, hogy "minek az neked, húzz el csicska".


A 80-as években ilyen esetben a gyerek monoklival távozott volna vagy fogak nélkül.


Akkoriban még rend volt, tudtak rendet csinálni, de nem ám úgy, mint most ezek a balfék kereszténydemokraták vagy a majom szociáldemokraták.



2014. jún. 29. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%

"A 80-as években ilyen esetben a gyerek monoklival távozott volna vagy fogak nélkül. "


Változnak az idők, nem a 80-as évek van, ha nem tűnt volna még fel. Mellesleg az idő brutális volt, csak verekedéssel tudtak a rendőrök rendet tenni. Szép dolog, mondhatom. A sok mocskos kis kommunista ezt várja vissza, mint te.

2014. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Úgy van ahogy írod. A 80-as években még rend volt. Ma meg úgy viselkednek az emberek például a lakótelepeken, mint valami nullás IQ-jú előemberek. Valami nagyon el lett cseszve a rendszerváltás óta.
2014. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Néha muszáj volt a rendőröknek verekedni.

Meg csak azt verték meg, aki megérdemelte, nem úgy viselkedett, ahogy kellett.

2014. jún. 29. 13:53
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
A rendőrök maguk b*szták el4 Korruptak, csalók, embert ölnek-gyilkosok! Soroljam!Hallgass híreket nézd a kékfényt4A híradók ezekkel van tele...
2014. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%

lehet hogy akkor nagyobb volt a rend de szerintem azt te sem akarod hogy a rendőr minden vélt vagy valós sérelem miatt megüthessen valakit...


ennyiből ha nem tetszik neki a sapkád hátbarúg? csak mert ha ennyire nem szabályozza semmi az erőszak és kényszerítés alkalmazását ez is egy gyakori eshetőség lenne hogy csak úgy brahiból megüt valakit mert azt gondolja őt nem vehetik érte elő..


lásd azokat a rendőröket akik legutóbb egy hátrabilincselt kezű illetőt brutálisan halálra vertek az örsön mert nem volt hajlandó azt vallani amit a a rendőrök akartak hogy gyorsan lezárhassák bizonyíték nélkül a nyomozást...

2014. jún. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Ez nem tekintély volt, hanem uralom és félelem!

sajnos nem csak az kapott pofont, aki megérdemelte!

Igen! most is kijárna egykét nyakas sokaknak!

De a mai jogállamban akit bevisznek másnap kiengednek, sőt még perel is, ha úgy van kedve!

Átestünk a ló túloldalára!

Én minden esetre tisztelem a rendőröket, és szerintem ezt ők is tolerálják, akármilyen szituban találkozzunk is!

2014. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 intrepid ***** válasza:
79%
A 80-as években megtörtént az is, hogy Beatles frizurás gyereket begyüjtött frusztrált közrendőr, és lenyírták a haját, csak mert nem tetszett nekik, ilyen kinézettel huligánnak tartották.
2014. jún. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
37%

"A 80-as években megtörtént az is, hogy

Beatles frizurás gyereket begyüjtött

frusztrált közrendőr"


Igen-igen és ez tök mindennapos volt, ahogy az is, h a majálison családokat vertek brahiból, na persze.

Sőt az óvodában is rendszeresen kínozták a kisgyerekeket, ujjakat vágtak le.

Viccet félretéve, azért az esetek 90%-ban, aki kapott azt nem véletlen kenték el.

Én azt mondom jobb volt, mint ez, h kijön a rendőr és akkor simán elzavarja a bűnöző, h húzzon el.

Láttam már ilyet.

Köszönjük meg a liberálisoknak!

2014. jún. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
Mert ma csak a traffipaxozáshoz értenek.
2014. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
14:03: ez inkább a hatvanas évekre volt jellemző, de találó. Az egy rendőrállam volt, nem kellene visszasírni.
2014. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!