Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bajnaista aktivista volt a...

Bajnaista aktivista volt a szombathelyi csecsemőrabló?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Hát nem csodálkozom, hogy ezt a pártot támogatja.Jobban elnéznék az ilyen gyerekrablós dolgokat, ha ők lennének hatalmon.



2014. júl. 11. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Elképesztő, hogy Bajnainak a libalopás után csecsemőrablásnál is felmerül a neve. Ezt mivel tudja még felülmúlni?
2014. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Az emberi hülyeség határtalan.

Biztosan azért rabolták el a csecsemőt, hogy a politikai nézeteit már ideje korán a megfelelő irányba tereljék. :))

2014. júl. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%

"Elképesztő, hogy Bajnainak a libalopás után csecsemőrablásnál is felmerül a neve."


Tudod mit? Bármilyen szót le tudok írni Bajnai neve után. És már fel is merült a neve amellett. Hihetetlen, mi?

2014. júl. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

"Tudod mit? Bármilyen szót le tudok írni Bajnai neve után. És már fel is merült a neve amellett. Hihetetlen, mi?"


Nem vagyok hülye gyerek, tudom, hogy a mondat amit leírtam nem korrekt, de Bajnai megérdemli.

Olyan emberek csapódtak hozzá akik háton veregetik a libatolvajlásért, sőt még messzebbre is mennek Bajnainál.

Bajnai társaival együtt nagyon ügyesen megszerzett egy privatizált céget, amit becsődöltetett, de előtte még átvette a termelőktől az árút, amit értékesített. Ez fehérgalléros bűnözés, lopás.

Saját bevallása szerint nem értett a céghez, majd amikor kormányra került SEM kárpótolta azokat az embereket akiket károsított, de még csak az áfát sem adta nekik vissza. Most meg ő szórólapozik Mészárosról, az legalább kifizeti az alvállalkozóit és nem csődölteti be a cégét.

Tehát Bajnai semmilyen kokettséget nem érdemel, a csecsemőrabló szavazótáborával együtt.

2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csakis a fideszes nagymama megerőszakolós maffia műve lehet :))))
2014. júl. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

"Nem vagyok hülye gyerek, tudom, hogy a mondat amit leírtam nem korrekt"


Nem a mondattal van baj, hanem a gumicsontokkal, amiket a pórnépnek dobnak. Egyeseknek átlátszó, mások rágódnak rajtuk. Te az utóbbi vagy. És tudod mire jó a gumicsont? Hogy arra figyelj amíg rágod.


Egy miniszterelnöknek a kormányzását kell nézni. Minden más gumicsont. Mit gondolsz Gyurcsány az alumínimumipart, Orbánék a bányákat, földeket hogyan szerezték? Kifizették a túlórákat? Vagy visszavitték az üresüvegeket? Nem. Mind fehérgalléros bűnöző, csak valakinek van hatalma, hogy ne derüljön ki, valakinek nincs.

2014. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!