Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igaz ebből valami?

Igaz ebből valami?

Figyelt kérdés

A napokban találtam rá erre a videóra : https://www.youtube.com/watch?v=oSfYX2KHzoM


Tudom elég kényes téma ez de azért nem kellene magunkat győztesnek kikiáltani . Nem értem hogy merülhet fel egyáltalán a gondolat hogy mi igazából nem is vesztettünk a I villághábororúban . Persze a terület elosztás etnikailag igazságtalanul sikerült de ez már egy teljesen mas kérdés .

Ami még felettébb felháborított ez a Hajdú-Guineás baromság . Amiről se lexikonokban se történelem könyvekben egy árva bejegyzést sem találtam kivéve az interneten egy viccoldalt : [link]

(Érdemes elolvasni :D)

Igen volt Neptuptunusz hadművelet de azért népcsoportokat nem magyarítottunk átt hónapok alatt :)

Puzsér Róbert eddig nekem nagyon szimpatikus volt és ezt nem néztem ki belőle .

Véleményekre nagyon kiváncsi vagyok . Csapjunk rendet a fejekben !:D



#Trianon #Puzsér Róbert #Bulcsu #Gödri
2014. júl. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Most azt akartam írni, hogy tavaly két hetet töltöttem el Hajdú-Guineában, de te azt is szó szerint vennéd.


Az irónia fogalmát meg tudod találni a lexikonban?



Puzsérék azért csinálták ezt, hogy ráébresszék az embereket, hogy a TV sem isten, és nem szabad kritika nélkül komolyan venni valamit, csak azért, mert a TV-ben láttuk. Hajlamosak ugyanis erre az emberek, mint ahogy ezt most te is bebizonyítottad, hiszen több évnyi történelemoktatás és a magyar kultúrában való felnövés ellenére képes voltál komolyan venni egy ilyen viccet, csak azért, mert komolyan meg volt rendezve és leadták a TV-ben. Ezeket médiahekknek szokás hívni. Hasonló ilyen:



[link]

2014. júl. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez nem irónia, hanem Media Hack. És hát ha erre nem jösz rá a Vix jegyzéknél akkor problémáid vannak.
2014. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mi ennek a lényege . Oké persze nekem is megfordul a fejemben hogy irónia de erre utaló jel nincs a videóban .

És aki nem tudja hogy ki az a Puzsér az mégis hogy jöhet rá arre hogy ezek nem gondolják komolyan ? Mi szándék van a videó mögött ? Lehet mondani hogy Videohack de ez mint video múfaj mit jelent ?

2014. júl. 18. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!