Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ferihegyet miért kellett...

Ferihegyet miért kellett átnevezni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék, mi volt az az iszonyúan nyomós érv, ami miatt erre azonnal 13 milkót kellett költeni. A Moszkva teret még értem, hogy mindent ki kell irtani, aminek egy kicsit is komcsi íze van, de a Ferihegy az kinek ártott? (A falvak meg tele vannak még Lenin meg Tanácsköztársaság utcákkal, az senkit sem zavar) Egyszerű és barátságos név volt. Arról nem is beszélve, hogy szerintem senki nem fogja az új nevet használni, köznyelvben az mindig is Ferihegy marad.

Vagy volt valami komoly, nyomós oka ennek, csak elsiklottam felette?



2014. aug. 8. 09:58
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezzel akarnak valami maradandót alkotni. A megvalósítás meg elég sok helyen sántít, kedvencem hogy a metrón világít a Moszkva tér felirat a Széll Kálmán matrica alatt, erre már nincs pénz vagy igény.
2014. aug. 21. 21:12
 12/12 anonim válasza:
Már most elmondom, hogy a reptér osztrák tulajdonban van, és magánterület, NEM ÁLLAMI CÉG! NEM ORBÁN TEHET RÓLA!
2014. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!