Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz a barátommal ha...

Mi lesz a barátommal ha háború lesz az oroszokkal? Barátom orosz állampolgár, de mo-n él. Kiutasíthatják? Meg most egyáltalán Orbán az oroszoknak vagy az ukranoknak nyal?

Figyelt kérdés

2014. aug. 16. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem, hogy kiutasítják.


"Meg most egyáltalán Orbán az oroszoknak vagy az ukranoknak nyal?"


Amit a brüsszeli sóhivatalban mondanak, neki.

Az ukránokat támogatja, mert az az EU konform, az a politikailag kóser.

2014. aug. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Mi lenne? Semmi, max. csúnyán néznek majd rá, ha megmondja az állampolgárságát.
2014. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is van Mo.-on élő orosz ismerősöm. Sokáig nem mertem felhozni ezt a témát, mert nem akartam megbántani, mert ő nagyon rendes ember. Egyik nap ő maga említette meg, hogy sajnálja az ukránokat és elég kellemetlenül érzi magát emiatt. Együtt éreztem vele, majd hozzátettem, hogy én pl. Orbán miatt szégyellem magam.


Második kérdésedre: ebből nem tudom, hogy mi az igazság pontosan, de ha tényleg rajongója Putyinnak, akkor jaj a lengyeleknek! (Félek, hogy megsérti őket)

2014. aug. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!