Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Melyik az az ország, amiben a...

Melyik az az ország, amiben a legszívesebben élnél, ha beszélnéd a nyelvüket?

Figyelt kérdés

Természetesen az is válaszolhat, aki már beszéli a nyelvet :)


Kérlek azt is írjátok miért jobb (vagy inkább vonzóbb), mint a többi ország, ahova kevésbé szívesen mennétek.


Köszönöm.


2014. aug. 20. 18:01
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
39%

[link]


Ide biztosan nem.

2014. aug. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
74%

20-es már törölték is!

gondolom ISIS mészárlás HD-ben...

2014. aug. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
25%

Egyébként az oroszok sem állnak távol tőlem és a skandináv államok..

Valahogy el tudnék élni ott is!

2014. aug. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
29%

Amerika vagy Brazília.

Az államokba azért mennék mert jó felszereltségű konditermeik vannak a nagyvárosokban, és maga az atmoszféra hogy ott élnék, ahol a nagyfilmek, hírességek, bűnözők, történések vannak, azt nagyon jó lehet megélni. Emellett szeretem a latin csajokat és biztos megismerkednél eggyel.


Brazíliába a klíma miatt és a szép nők miatt költöznék, na meg a jó idő adta motorozásért.

22F

2014. aug. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
19%

"na meg a jó idő adta motorozásért."


Azt nem a jó idő adja, hanem a néhány év munka, amivel eljutsz odáig, hogy fenntarthass egy élménymocit. És ez bizony minden országban így van.

2014. aug. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Én is Japánban, de valószínű, ha ott laknék akkor máshol akarnék élni. Azért élnék most ott szívesen, mert még van értéke a becsületnek és igyekeznek betartani a törvényt. A bűnözés gyakorlatilag ismeretlen fogalom.


Meg a szoknyás csajok, ahogy mondta az egyik hozzászóló. :3

2014. aug. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
28%
Meg mit keres ez a politika témában? Ez egyértelmű utalás a multikulturalizmusodra kérdező...
2014. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Talán valamelyik Benelux állam, de lehetőleg olyan ország, ahol hivatalos nyelv a német (is), de azok közül legkevésbé Németország vagy Ausztria. Nem mintha utálnám őket vagy túl mainstreamek lennének nekem, de van egy kis "náci problémájuk". Annyira görcsösen félnek a saját múltjuktól, hogy már átesnek a ló túlsó oldalára.
2014. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Valamelyik kőolajban gazdag országba ahol alanyi jogon hozzám vágnak egy rakás pénzt csak úgy. A 22 éves válaszolónak üzenném Amerika se olyan ám mint a filmekben. Ha nem dolgozol ott is éhen halsz.
2014. aug. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
A multikulturalizmus nemzeti sokszínűséget jelent. Nem tartozom több nemzetiségbe, magyar vagyok. És nem akartam utalni semmire. A kérdésemnek semmi köze sincs az egyéb nemzetek iránti érzelemhez, egyszerűen csak az érdekel, hogy a jelenlegi helyzetben ki melyik országban élne legszívesebben, tekintve az adott ország kultúráját, gazdaságát, éghajlatát, fejlettségét, stb. Rakhattam volna a kérdést máshova is, de ha valaki politizálna, akkor meg az lenne a baj, hogy nem a politikában van. Azzal, hogy megkérdezem az embereket, hogy ki hol élne legszívesebben, nem követek el bűncselekményt, és senkit nem is sértek meg vele. Ha te úgy gondolod, hogy a jelenlegi helyzet ellenére mindenki hazaáruló aki elhagyja az országot, vagy akinek ez csak megfordul a fejében, akkor írd le nyugodtan, nem pontozok le senkit, csak érdekelnek az egyéni vélemények.
2014. aug. 20. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!