Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nyugat-Európában miért nem...

Nyugat-Európában miért nem szeretik a török embereket?

Figyelt kérdés

Én többször jártam Törökországban, szerintem ők kulturált emberek.


Olyanok, mint a többi déli ember, hangosak,temperamentumosak.Ha egymás mellé állítasz egy törököt meg egy dél-olaszt nehezen lehet őket megkülönböztetni.

Egyedül a vallásuk a más.A vallás ugyebár mindenütt kihatással volt a kultúrára, ezért vannak kisebb kulturális különbségek.


Úgy általában normálisak, civilizáltak.


A vallásosság pedig csak annyira erős náluk, mint nálunk.



2014. szept. 9. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, úgy általában normálisak, civilizáltak. Csak mások a szokásaik. Ezzel sincs semmi baj, míg felemásan gondolkodó emberek környezetében nem alkalmazzák. Nyugat Európában szeretik a török embereket, amikor azt a piszkos munkát végzik, amit ők nem akarnak elvégezni. De nem szeretik ugyanezeket, ha ők is élni akarnak, ahogy megszokták. Ezek a nyugat európaiak azt szeretnék, ha a törökök úgy élnének, mint ők. El sem tudják képzelni, hogy van más is rajtuk kívül.
2014. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%

Szóval egy kicsit ordibálnak, cseppet vonyítoznak és még ráadásul muszlimok is.


Na, miért nem szeretik őket?

2014. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Mert akik nyugatra mennek azok nem a kulturáltabbak - ezen kivül a legtöbben úgy viselkednek ott, mint MO-on a c-gányok
2014. szept. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%

En eleg sok torok szarmazasu nemetet ismerek, en meg nem tapasztaltam hogy altalanosan veve hangosak lennenek, van ilyen is olyan is.

A szomszedom is torok, veluk sincs semmi baj.


Es azt sem tapasztaltam hogy annyira nem szeretnek oket, legalabbis itt Bajororszagban.

2014. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán abból eredhet, hogy nyugaton általánosan bevándorlásellenesek az emberek, és Németországban sok a török bevándorló, ezért ott pl. nem nagyon szeretik őket. Nekem legalábbis ezt mondták a török ismerőseim. Más okuk amúgy nem nagyon lehet rá, mert a törökök kifejezetten kedves, barátságos emberek.
2014. szept. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A törököknél kultúráltak. De pl németországban már nem annyira. Megkopott a kultúra az évtizedek alatt, az új kultúrába viszont nem hajlandók beilleszkedni. Már a második generáció születik itt, de még mindig erös akcentussal beszélnek.


Egy részük lecsúszott, és kissebbség negatív értelmét testesíti meg. De közben meg ott vannak a normálisak is, akik dönert árulnak, vagy épp munkahelyeket létesítenek. Nem hiszem hogy miattuk nem szeretnék öket.

2015. ápr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!