Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a felmérésről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 26. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem egyértelmű, hogy a cikkben milyen felmérésre hivatkoznak, de alul egy országos felmérés eredményeit hozzák. Szerintem hihetőek az eredmények, mármint ha a mostani tendenciákat nézzük.
2010. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Durva propaganda, megpróbálják úgy beállítani a cigányokat és a jelenlegi helyzetet, mintha csak a "hülye" szakmunkások utálnák, és az ő véleményük nem számít mert hülyék. A "cigánygyűlölő antikommunista" kifejezést meg nem is lehet értelmezni.
2010. jan. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%

a médiának ez csak kenyér. falat kenyér.

abból csinálnak maguknak hírt, hogy erről beszélnek, hogy mennyire cigányellenes itt mindenki és mennyire rossz.


arról kevesen beszélnek, hogy oka is van ennek amiről nem a cigánygyűlölő fiatal tehet.


Senki sem születik úgy, hogy "én utálni fogom a cigányokat"

És bármennyire is ehéz elképzelni, de nem úgy lett ez a gyűlölet, hogy valaki kitalálta és a besározta a cigányokat, hogy utálni kell.


ez pedig már nem párt kérdése, jobb vagy bal oldalé. Nincs kevesebb cigánygyűlölő ember sem a bal sem a jobb oldalon.

2010. jan. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dymo ***** válasza:
40%
egész korrekt cikk
2010. jan. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem is hihető, amúgy érdekes is a cikk. És sajnos elég jól tükrözi a valóságot.
2010. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

15:23-as, nem megy az olvasás?

"Ide vezethető vissza, hogy a cigányellenesség, az antiszemitizmus a végzettséggel együtt nő, hogy minél képzettebb egy fiatal, annál inkább előítéletes?


Részben biztosan."

2010. jan. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Örülök.Szerencsére nem mindenki agymosott.
2010. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szakmunkást akartam írni
2010. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mert a diplomások nem ilyenek, nekem is azzal van a bajom hogy elvágják a torkomat egy cigiért a cigányok fényes nappal, nem pedig azzal hogy mikor fogok családot alapítani.
2010. jan. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

csak a felvezetőt olvastam abból idézem:

"A többség erősen cigánygyűlölő, antikommunista és hajlik a populizmusra. Egy tavalyi kutatásról beszélgettünk Vásárhelyi Máriával, aki szerint a felsőoktatás kiterjesztésével egyre több frusztrált fiatalt termelnek az egyetemek."

A többséget bántalmazták meglopták megfenyegették cigányok legalább egyszer életében. Ezek után az lenne a csoda ha nem így lenne.

Atikommunista, hát ugyan mi lenne? aamikor TÉNY, hogy kommunizmus eszméi mögé bújt népvezérek kezén kb 3* annyi ember vére szárad mint Hitlerén. Kínában milliók Ukrajnában milliók a mesterségesen előidézett éhínség miatt kannibalizmusra is volt példa, szibériáról pedig ne is beszéljünk.

És jó, hogy frusztrált a fiatal miután végig s_gg_lt egy egyetemet és nem kap állást ha kap akkor részmunkaidőben minimális fizetésért.

2010. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!