Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikai tesztet arról hogy...

Politikai tesztet arról hogy milyen beállítottságú vagyok?

Figyelt kérdés
valami online teszt ahól lehet válaszolni kérdésre és a végén megmondja hogy milyen a beállítottsága az illetőnek
2014. nov. 13. 00:08
 1/8 A kérdező kommentje:
*ahol
2014. nov. 13. 00:09
 2/8 anonim ***** válasza:
A választások előtt ha jól emlékszem a vs.hu oldalon voltak ilyenek. Nem tudom fent van-e még.
2014. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem találtam :(
2014. nov. 13. 00:31
 4/8 anonim válasza:
444.hu/2014/02/14/megjelent-a-mitnezopont-intezet-legujabb-kerdoive/
2014. nov. 13. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez angolul van, de nagyon jó!

[link]

2014. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen tesztek általában csak az adott országban érvényesek, ráadásul ott is sokat tudnak csalni. A legjobb, ha magadat vizsgálod meg, mennyire hiszel a gondoskodó államban, vagy épp ellenkezőleg, a piac mindenhatóságában. A hagyományos, biblián alapuló értékeket, vagy az egyetemes emberi jogok nyilatkozatát tartod fontosabbnak.
2014. nov. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak ha tudsz angolul:

Ez egy viszonylag népszerű teszt, ami jobb-bal liberális-tekintélyelvű tengelyek mentén helyez el. Alkalmas arra is, hogy híres történelmi személyekhez, vagy más, az országodból származó kitöltőkhöz, esetleg politikai pártokhoz hasonlítsd magad:

[link]


Ez az előbbi egy bővített kiadásának is tekinthető, mellékesen még azt is elárulja, hogy papíron minek is nevezik azt, amiben hiszel:

[link]

2014. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem döntöd el te, egyedül, ki vagy, és mit gondolsz?
2014. nov. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!