Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok Vida Ildikó...

Mit szóltok Vida Ildikó nyelvtudási/nyelvvizsga-botrányához? Nem tiszta komédia ez már?

Figyelt kérdés

Szóval felveszi a lóvét érte, és azegyik legm,agasabb állami posztot tölti be, erre meg egy r..dt szót nem tud angolul és most még azt is kitalálják, hogy nem nyilvános az életrajz?


Kinek mi a véleménye? Sztetek van még olyan ember a magyar politikában, akinek rendben vannak a papírjai? :D



2014. nov. 13. 18:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

önmagában nem ciki már az is h egy ilyen pozícióban egyáltalán tolmácsot kér, mert beszélni se tud az amerikai ügyvivővel? :) most nem azért, de ez egy alap diploma feltétele is, na meg álljunk már meg, hát így Európa közepén, a XXI. sz-ban előfordulhat ez?

De van képe egyáltalán ezek után NEM lemondani? nem azért, de nekem tutira égne a képem, hát nem vagyok egy nav-vezér, de azért az ember már csak elbeszélget legalább angolul ...

2014. nov. 13. 18:06
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a gáz, hogy nem tud angolul, más nyelvek is léteznek, a munkájához sem szükséges.

Az a gáz, hogy fogta magát és csak úgy odament a követségre mindenféle időpont nélkül, és elvárta, hogy azonnal fogadják, és az a gáz, hogy annak ellenére, hogy ő saját magáról nyilván tudja, hogy nincs tárgyalóképes angol nyelvtudása, nem vitt magával tolmácsot, hanem azt is csak úgy elvárta.

2014. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Önmagában az a ciki, hogy megjelenik egy külképviselet előtt - ahová csak megbeszélt időben lehet belépni - és meglepetésére nem engedték be.

Persze tudjuk hogy ez spontán ötlet volt ezért nem szóltak senkinek.... még szerencse hogy a hírtévé csak úgy spontán módon szintén ott tartózkodott...és csinált egy spontán filmet,...amit először csak úgy spontán szépen kiosztottak minden más csatornának, majd később spontán letiltottak.

2014. nov. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

jó hát a Hírtv minden hasonló -pártkatonát védő- eseményen spontán módon ott terem.


De sztem igenis ciki, hát könyörgök, elvégre diplomás, nem? Valóban léteznek más nyelvek is, a de most éppen az a verzió ömlik mindenhonnan h semmilyen nyelvet se beszél. Az egy újabb kérdés, hogy persze manapság az angol egy alap, és amellett lenne elvárható egy másik nyelv ismerete ... most nem? Hogy a frászba nézi a CNN-t vagy a BBC-t vagy bármit a világon?

2014. nov. 13. 18:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Neki nem a CNN-t kell néznie, hanem a magyar adótörvényeket :)

Szerintem is cikis a nő viselkedése, de nem a megfelelő angol nyelvtudás hiánya miatt.

2014. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A legkisebb baj ezzel a nővel az, hogy nem tud angolul. De tényleg. Ti meg ezen rágódtok már két napja. Dobtak a kutyáknak egy csontot. Úgy látom ízlik nekik...
2014. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ja mondjuk ez a csontos példa ez eléggé igaz, sajnos ... attól még nagyon gáz a nő sztem.

(épp most hallottam a híradóbban ezt a "neki a magyart kell jól tudnia az adótörvényekhez"-szöveget, és mondom én, hogy komédia ez a köbön, de lassan az egész országra azt hiszem, hogy a fővárosi nagycirkusz)

2014. nov. 13. 19:06
 8/13 anonim válasza:
75%

Kedves Kérdező!

Ilyen szintű lopás/csalás/hazudozás/mutyizás mellett/előtt/mögött/alatt szerintem már ne firtassuk, hogy ég-e valakinek a pofája, vagy nem... Szerinted ezeket érdekli, hogy mit gondolnak róluk? Az nyilvánvalóan nem, hogy az országot járatja le újfent (lehet még?), de nem kell csodálkozni, simán eladná a lelkét, ahogy az összes többi szemétláda, akik benyalták magukat a meleg szarig oda.

2014. nov. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg ettől az ügytől függetlenül szánalmas, hogy a vezetőink nagy százaléka nem beszél angolul (sokszor egyéb nyelveken sem).

Én orvostanhallgató vagyok, meg sem kapom a diplomámat nyelvvizsga nélkül, az angol nálunk is alap. Még akkor is, ha mucsaröcsögén leszek háziorvos. Akkor egy ilyen magas beosztású vezetőnél miért nem az?

2014. nov. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

hát én is ezt mondom .... ugye legalább egy, de jobb helyeken 2 nyelvvizsga mindig is kötelező volt a diplomához. akkor most nála hogy van ez? vagy pont ezért tették gyorsan elérhetetlenné az életrajzát, nehogy valaki elkezdjek kutakodni?

Így van, kedves orvostanhallgató, és nem azért,, de teljesen jól van ez így. Azért ez egy teljesen elvárható minimum lenne manapság h vki beszéljen angolul társalgási/jó szinten. Azaz ez már nem követelmény, hanem alap. A követelmények ezen felül jönnek.


De annak is igaza van, aki írta, h ezeknek aztán semmitől nem ég a képük, na csak az a kérdés, meddig fog ez így menni? Hol lesz már a vége?

2014. nov. 14. 05:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!