Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok Vida Ildikó...

Mit szóltok Vida Ildikó nyelvtudási/nyelvvizsga-botrányához? Nem tiszta komédia ez már?

Figyelt kérdés

Szóval felveszi a lóvét érte, és azegyik legm,agasabb állami posztot tölti be, erre meg egy r..dt szót nem tud angolul és most még azt is kitalálják, hogy nem nyilvános az életrajz?


Kinek mi a véleménye? Sztetek van még olyan ember a magyar politikában, akinek rendben vannak a papírjai? :D



2014. nov. 13. 18:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, hogy nem tud angolul. De az már igen, hogy nem vitt magával tolmácsot, mikor nyilván tudta ezt.
2014. nov. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%-ot kaptam :) látszik, hogy az embereknél fájdalmas pont a nyelvvizsga...
2014. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
igen, tényleg az, bár én egyetértek veled, mert sztem is felháborító h elvégez vki egy egyetemet, és nem beszél 2-3 nyelvet ..., de oké, legyen csak 1, de azt akkor felsőfokon. nálunk vmiért tényleg kényes kérdés, aztán nézz meg egy ny-e-i diákot, és már úgy megy középiskolába h az angol nem is kérdés neki. miért csak nálunk van ez?
2014. nov. 14. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!