Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi baj a CBA-val, hogy azt...

Mi baj a CBA-val, hogy azt bojkottálni kell?

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 18:51
1 2 3
 11/22 Mikatink válasza:
90%
Alapszabály! A konkurenciát nem szabad (főként diktatórikus módszerekkel) ellehetetleníteni. (ha külföldi, ha hazai) Nekünk ZEMBEREKNEK az az érdekünk, hogy ne pofátlanodhassanak el az üzletláncok.
2014. nov. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
MAgyarországon nincs magyar üzletlánc. :( csak zsideszes meg külföldi.
2014. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Krill ***** válasza:
9%
Az a baj vele hogy a büdös komcsiknak nem tetszik hogy nem őket pénzeli, ráadásul a ballibes komcsik a külföldi multiktól kapják a fizetésüket, így azt a segget kell nyalni.
2014. nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
94%

"Az a baj vele hogy a büdös komcsiknak nem tetszik hogy nem őket pénzeli, ráadásul a ballibes komcsik a külföldi multiktól kapják a fizetésüket"


- Mivel én nem szeretem a CBA-t, logikád szerint egy ballibes komcsi vagyok. Ugyanakkor nem tudok arról, hogy külföldi multitól kapnám a fizetésemet. Ha mégis így van, annak hol lehet utána nézni?

2014. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%

Nem kell!!!!


Egyébként egyszerűen azt vetik a szemükre, hogy támogatják a nagy áruházak vasárnapi bezárását.

2014. nov. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
4%
Sajnos a komcsik gyalázzák őket, mert Magyar! De nem ez az egyetlen hazaáruló viselkedés a részükről!
2014. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Tom Benko ***** válasza:
89%
Azon kívül, hogy erősen túlárazott, rossz minőségű termékeket forgalmaz és tisztességtelen piaci helyzetnek köszönhetően jutott előnyhöz?
2014. nov. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
96%

"Sajnos a komcsik gyalázzák őket, mert Magyar!"

Nem vagyok komcsi, nem is gyalázom őket. De nekem már volt szerencsém eljutni egy két CBA-s raktárba, nem akarod te tudni mik mentek ott. Lóg a pali szájából a cigi miközben a húst veszi át, majd mehet ki a boltba és megveszed mint fa xa magyar áruház minőségi hústermékét...


Ennél már csak a profi volt lejjebb, nem csoda, hogy az ANTSZ bezáratta azt is :D

2014. nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Aliran válasza:
Dolgozz ott pár hónapot, majd megtudod!
2014. nov. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
3%

Azért mert magyar és nem viszi ki a hasznot, mint a multik.


Nyugaton fordítva van, ott a hazai kereskedelmet preferálják.

2014. nov. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!