Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy sok...

Mit gondoltok arról, hogy sok országban (pl. USA, Magyarország) lehet állampolgárságot "venni"?

Figyelt kérdés
USA-ban pl. 500e dollarnyi reszveny, nalunk 65e euro hosszú lejáratú részvény kell az állampolgársághoz, ha jól tudom.
2014. dec. 14. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

250 ezer eurónyi államkötvénnyel lehet magyar állampolgárságot nyerni.

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

2014. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem egy Hannibal vagy egy Rokefeller-féle ez járható út!

Inkább mint ezer beszivárgó csövi tudatlan bűnöző MAJOM!

2014. dec. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Házasság után is teljes a jog..

az olcsóbb...

2014. dec. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
igen 250ezer bocs, 65 millio forintot akartam írni (2012-es cikkben ennyinek írták, tudom most kb. 75 millió)
2014. dec. 15. 00:11
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Nem számít egy konzumhölgy" megtesz egy ezresért is!

euró

2014. dec. 15. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
USA állampolgárság inkább megér 500 ezer dollárt,mint a Magyar 250 ezer eurót.
2014. dec. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy picit tévedsz. Az USAban valóban van egy könnyebbik módja az állampolgárság megszerzésének, ám az nem részvényvásárláshoz, hanem stabil munkahelyteremtéshez kötött. (Konkrétan 10 teljes munkaidős, stabil munkahelyet kell teremteni).

Az 500 000 $ az a minimum összeg, amit kiemelkedően magas munkanélküliséggel küzdő területen kötelezően be kell fektetned munkahelyteremtésbe.

Részletek itt:

[link]


Ellenben a magyar kormány szarik a munkahelyteremtésbe, nekik csak az számít, hogy legyen pénz, amit ellophatnak.

2014. dec. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!