Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is hallotatok arról, hogy...

Ti is hallotatok arról, hogy állítolag 300 évet elcsaltak a torténelembol? Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés

ezek szerint most csak 1719 lessz (azthiszem 296 év a pontos csalás)

természetesen az eggyház áll mogotte ,mivel akkor még szinte csak ott voltak értelmiségiek...



2014. dec. 31. 19:45
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
63%
Lehetségesnek tarom.Nemrég még atomot dobáltak civilekre.Egy kis hamisítás is elképzelhető.
2014. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

#21 " Mégis, miért csinálták volna ezt?"

Már írtam az indookot ...

Akkoriban nem volt nehéz mivel az átlag emberek 90% még olvasni se tudott az egyháznak szinte korlátlan hatalma volt!

2014. dec. 31. 21:14
 23/42 A kérdező kommentje:

#17

Veregesd vállba magad ,gondolom ez volt életed fénypontja!:)

2014. dec. 31. 21:17
 24/42 anonim ***** válasza:
31%

"Veregesd vállba magad ,gondolom ez volt életed fénypontja!:)"


Mégis ő van a legmagasabb százalékon értékelve, de aki érdemileg is próbál valamit válaszolni, azt lepontozzák. Ahogy te is kérdező, úgyhogy a hülye kis összjátékotokat abba is hagyhatjátok. Idióták...

2014. dec. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
90%

Állitolag azért kellett mert az akkori Német -Római császát így jutatták hatalomra...


Én mindig is hülye voltam töriből. Kifejtenéd, hogy ehhez minek kellett évszámokat változtatni? Nem értem az összefüggést. Nem mindegy mikor kerül hatalomra egy császár?

2014. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

#24

Mert a hozzád hasonlóak pontozzak fol ,én senkit nemszoktam se le se fol pontozni!

A kozonséges szohasználatod kvalifikal téged is .

És azért írtam neki azt mert toroltette az eggyik kommentem és a tény ,hogy a ti ovodás szintu kapalózásotok nincsennek torolve minositi az oldalt is...

2014. dec. 31. 21:28
 27/42 A kérdező kommentje:

#25

Mert azt hamisitootak bele a tortenelembe ,hogy a császárt II.Otto -t igy hosnek tudtak kikiálltani úgy hogy ezekben a megnem tortént idokben o X-számu csatát nyert X-számu ellenséget gyozott le és így o a legalkalmassab a trónra...

2014. dec. 31. 21:34
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan valóban a Német-Római császár miatt történt a hamisítás (állítólag) és azon fáradoztak, hogy egyenesen Dávid király leszármazottjának állítsák őt be.


Nem vagyok történész, sem túl művelt ebben a témakörben, de számomra mindig is furcsa és homályos volt a Római birodalom összeomlása és a magyar államalapítás közötti néhány évszázad. Simán el tudom képzelni, hogy betoldottak 300 évet csak úgy, brahiból és kreáltak valami jó kis történetet a királyi családnak. Akkoriban annyira zavaros idők jártak, hogy minden probléma nélkül megoldható lett volna.

2014. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Ráadásul ebbol a korból semmilyen ásatási leletet nemtudnak felmutatni ill.,amirol úgy vélték ,hogy a 600-900 ig lévo idoszakból való arról kiderult ,hogy korábbi vagy késobbi.

Ez a korszak lényegében kézzel foghatóan csak a krónikákban létezik .

De mint tudjuk bármit le lehet írni és elhitetni mint aztmár annyiszor lathattuk.

2014. dec. 31. 22:17
 30/42 anonim ***** válasza:
59%
Ezért nem halad előre az ország, mert az aktuális problémákat mindenki leszarja, bezzeg 2000 évnyi múlton mindenki szeret csámcsogni.
2014. dec. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!