Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A hülyébbek boldogabbak?

A hülyébbek boldogabbak?

Figyelt kérdés

Sok haveromat látom nevetgélni a különféle sz*rokon a TV-ben, meg hogy félvállról veszik a dolgokat. Van, mikor magyaráznak, érvelnek megállás nélkül, erőltetik az igazuk, már-már agresszívan, aztán mikor mikor elmondom a véleményem, én vagyok a hülye, mert nem, ő tudja mit beszél.


Másnak is vannak ilyen ismerősei?


2015. jan. 7. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Vannak ilyen ismerőseim.


És most abba gondolj bele, hogy a választópolgárok kb. 80%-a ilyen :-)

2015. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát általában az agy mosott prolik ilyenek. Ragaszkodnak a közhelyekhez minden áron. Nekem is vannak ilyenek én már nem beszélek velük lefárasztanak olyan ostobák.
2015. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tele van ilyenekkel a világ...
2015. jan. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

gombagombagombagombagombagombagombagombagombagombagombagomba

csökkent a gomba ára juhéé

gombagombagombagombagombagombagombagombagombagombagombagomba

2015. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Látszólagosan boldogabbak! A valóságban semmi közük a boldogsághoz. Önámítás csak. Majd egyszer találkoznak a nehezével is. Akkor nem "örülnek" mindennek, mint most!!!
2015. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Boldogok a lelki szegények" (bár egyesek szerint ez a biblia félrefordítása). Szóval igen.
2015. jan. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!