Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért olyan fontos egyeseknek,...

Miért olyan fontos egyeseknek, hogy ellepjék Európát a harmadik világbéliek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 12. 18:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
53%
Mert a liberálisoknak G pontos orgazmusa van, amikor a kisebbség terrorizál valakit.
2015. jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
52%

Mert a liberálisok mögött általában zsidók állnak. A zsidók pedig így tudnak a legkönnyebben irányítani egy nemzetet, hogy megosztottságot generálnak. Hogy tud egy nemzet megosztott lenni? Ha ellepik őket a bevándorlók.


Melyik az egyik legsikeresebb ország a földön? Japán. Vannak ott bevándorlók? Nincsenek, sőt nagyon ellenségesek a külföldiekkel.

2015. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
13%
Ez valami beteges kényszer náluk.
2015. jan. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
Az első kettő megelőzött. A kisebbségek egyáltalán nem erősítik az országot, hanem megosztják. Ezt már bizonyította Trianon. Természetesen itt is vannak kivéltelek, de a kivétel erősíti a törvényt.
2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Japánban vagy kétmillió bevándorló van, szóval ez nem érvényes. A bevándorlóknak pedig stratégiai előnye is van: töredék fizetésért lehet elvégeztetni velük a legpocsékabb munkákat is. Nálunk a román vendégmunkás dolgozik ropiért, a briteknél pedig a magyar.
2015. jan. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

Igen, van vagy 2 millió a 130 millió főből.

Tényleg nem számít.

2015. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

5 és 6:

Ezt én szőrszálhasogatásnak érzem.


Japánban élnek 127 millióan és ebből 2 millió a bevándorló; 1,6% és viszonylag stagnál . (fun fact, Japán még mindig amerikai megszállás alatt áll, úgyhogy gondolom az amerikaiak is egy jót nyomnak a mérlegen)


Németországban ezzel szemben 7,2 millió bevándorló él és 80 millióan vannak összesen (8,8% a bevándorló és nagyon gyorsan növekedik).

2015. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
7%

6. vagyok.


Pont ezért írtam, h jön ezzel a maszlaggal, h 2 millió.

Jah, csak azt is hozzá kellene tenni, h 130 millió főből, ami kb semmi.

Írok már neki, h ezért fizetnek, h ilyen csúsztatott "tényeket" közöljön?!

2015. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

"Cső!


Valami liberális alapítvány alkalmazásában állsz vagy minek köszönhető, h ilyen megtévesztő kommenteket írsz?"


Szia Viktor999999999!


Nem, csak utánanéztem a tényeknek és nem érzelmi alapon írtam. Tedd te is ezt.

2015. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
9%

Én írtam érzelmi alapon?

Akkor miért hagytad le a teljes népességet?

2015. jan. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!