Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magukat...

Miért van az, hogy a magukat "antirasszistának" vallók legalább olyan durván általánosítanak, mint a "rasszisták"?

Figyelt kérdés
Pl.: ha egy néger vagy cigány (akikben ugye genetikailag kódolva van, hogy nem lehetnek rasszisták) csinál valami súlyosat az megbocsátható és megmagyarázható és aki emiatt el akarja ítélni őket az rasszista stb
2010. febr. 10. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Olyanok, mint a liberálisok... Mindig a nagy befogadók a legnagyobb kirekesztők.
2010. febr. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

a liberálisok fő ismérve, hogy csak azt akarják elfogadtatni ami nekik jó, de ami nem, azzal nem liberálisok.

(nem fogadják el hogy bármit is el kéne fogadniuk)

2010. febr. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
4%

Nem hallottam még durván általánosítást,csak a rasszistáktól!.

A rasszisták általánosítanak! Ha egy cigány embert öl,akkor azt mondják,hogy a cigányok már megint gyilkoltak.Ha magyar a gyilkos,arről hallgatnak.

Az antirasszista pedig azt mondja,hogy tegnap két ember gyilkolt,egy magyar és egy cigány.

Ez a különbség.

2010. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

22:25: Mikor cigány a gyilkos, akkor a sajtó nagyon is próbálja ezt elhallgatni, csak már az emberekben rögzült OKKAL, hogy egyből arra gondolnak, ami nem csak gondolat, hanem rendszerint be is jön!

Mikor megölnek egy cigányt, akkor azt gondolják, egyből rasszista okból kifolyólag történt. (Pedig ekkor még nem is tudják sokszor, hogy a tettes magyar volt vagy cigány!)

Ennyi erővel, ha egy cigány megöl egy magyar embert, mi is hozakodhatnánk elő azzal, hogy biztos azért, mert magyar volt az áldozat, azaz: kettős mérce nélkül, oda-vissza is működhet a dolog.

2010. febr. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
22.25-ös van egy ismerősöm, saját bevallása szerint antirasszista, aki ha hall egy olyan véleményt ami szerint feketék is bűnözhetnek vagy a graffity nem művészet akkor szerinte az illető máris konzervatív hungarista f.sz (szószerinti idézet). Valamint a haverjai is ilyenek. Szerinted ez nem durva általánosítás? Vagy lehet hogy pont te vagy az? Ki tudja.
2010. febr. 10. 22:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha van egy ismerősöd és pár haverja, és ezek alapján ezt a véleményed kiterjeszted minden antirasszistára, akkor az eléggé felületes gondolkodásra vall.

Mellesleg meg pont Te általánosítasz az antirasszistákra.


Én meg olvastam itt a fórumon pár jobbikost, akik mindenkit lezsidóznak és lehazaárulóznak, tehát a Jobbik egy kirekesztő, szélsőséges, antiszemita párt.

Most pont ugyanazt csináltam mint Te, meg az antirassziszta haverjaid.

2010. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg, ha egy arab, kínai öl, akkor nagybetűkkel kiírják származását ... szemben azzal, ha zsidó vagy cigány, mely esetekben az elkövető MAGYAR.

Ellenben, ha az áldozat cigány vagy zsidó, az nagybetűkkel közlik, és azonnal rászizmust kiáltanak.

Nos, ez a liberális zsidó média. Ennél bővebben szerintem nem is kell kifejteni, mert egyértelmű.

2010. febr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden ember rasszista -ebből kell kiindulni. Én is ismerek hatalmas nagy liberálisokat, akik meg a Jobbik-szimpatizánsokról (meg egyéb csoportosulásokról) beszélnek úgy mint mondjuk a legtöbben a cigányokról. Sajnos ezek az emberek azt hiszik, hogy csak cigányt/négert/románt stb. utálni a rasszizmus, de ha ők utálnak valakiket, az jogos. Ezért egy nagy kamu ez az egész liberalizmus, Magyarországon nem létezik liberális párt, mivel az SZDSZ a legnagyobb magyargyűlölő, tehát rasszisták.
2010. febr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rasszista az, aki erélyesen kimutatja, hogy melyik embercsoportba (rassz) tartozik. Fehér vagyok és büszke rá.-Na, ez rasszista kijelentés. (nem feltétlenül kell más rasszokat gyűlölni. Az antirasszizmussal az a fő gond -ahogy már előttem néhányan említették-, hogy a négereket, romákat és a zsidókat (ami nem is faj, hanem vallás) körbenyalják, a fehér ember meg úgy jár, mint az ördög a nyuszika festményén: szarva (szóvicc a tülökkel és a nagydologgal) lesz. Megy a nagy egyenlősködés, közben meg pont ők rekesztik ki azokat, akik nem kábítóznak, nem lopnak, rendesen dolgoznak, normálisan élnek. Nem antirasszizmus, amit csinálnak, hanem magyargyűlölet.
2010. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!