Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az origon, hogy...

Miért van az origon, hogy bizonyos cikkek nem kommentálhatóak?

Figyelt kérdés

2015. febr. 15. 10:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Lehet túl nagy viszályt keltene. Mondjuk én nem tudok erről mert az Origon csak a nézettségi adatokat olvasgatom néha.
2015. febr. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Mert nem akarnak minden kommentelőt egyesével kitiltani az oldalról. A moderátoroknak így is sok a dolguk, hiszen az ellenvéleményt nem igazán tűrik és vannak bizonyos cikkek, mint a cigánybűnözésről, vagy zsidókról szólók, amik vonzzák a trollokat.
2015. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Mert van valami idióta törvény, hogy az oldalakon megjelenő kommentekért az oldal üzemeltetője a felelős, vagyis őket büntetik meg érte, ezért egyszerűbb ha a feltehetően nagyobb vitát generáló cikkeknél (értsd: ahol anyázás lenne) letiltják a kommentelést.
2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Vannak bizonyos témák, ahol tudják, hogy a hivatalos politikailag korrekt álláspont nem egyezik a mezei állampolgár mindennapi tapasztalataival és véleményével. Ilyenkor félnek az igazságtól és nem kommentálhatók az ilyen cikkek.
2015. febr. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%

Mert azok a bizonyos cikkek hatalmas indulatokat váltanak ki, aztán sorba kapják a jelentéseket és egy idő után lehetetlen kontrollálni.

Aztán ugye ha meg napokig ott virít egy "Halál a cigányokra" hsz azt sokan úgy értékelik, hogy az oldal egyetért vele, legalábbis nem tartja megbotránkoztatónak és ez az oka, amiért még mindig nem távolították el.

Ez pedig komoly problémák forrása lehet.

Egyszerűbb megelőzni a bajt, ennyi.

2015. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Harmadik vagyok, na még egyszer fussunk neki: nem a zsidók, nem a cigányok, nem az illuminati, nem a rossz tapasztalatok meg nem a reptoidok miatt van, hanem amiatt amit írtam.


[link]


Mióta ez a módosítás hatályos, azóta nem lehet kommentelni sok netes hírportált.

2015. febr. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:
24%

11.43

vicces hogy aki leírja a konkrét okot, igazolva az állítást az le van pontozva. míg a zsidózás cigányozás meg fel. úgy látszik a többség jobb szereti azt, mint a tényeket :D

2015. febr. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
mert ezek a tények :D
2015. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
36%
Igazából azt sem értem, hogy ez a kérdés miért ebben a kategóriában van. Ha nem ide teszi ki, talán még normális választ is kap.
2015. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
Mert milyen igaz állítások nem jelennek meg a zsidókról? Az ilyen f..szfejek miatt kezdek azon gondolkodni, hogy többet nem mondom azt, hogy Jobbik szimpatizáns vagyok.
2015. febr. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!