Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Horvátországban Isztria és...

Horvátországban Isztria és Dalmácia környékét mennyire érintette a délszláv háború? Az idegenforgalom mennyire működött akkoriban? Esetleg van itt olyan aki járt arrafelé a háború alatt?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam arra, a falvakban (nem a tengerpart közelében) még most is vannak szétlőtt házak és tömegsírok az út mellett. A háború után is voltam ott pár hónappal, minden tele volt katonákkal, szétlőtt települések voltak főleg a dalmát területen. Isztriát nem érintette a háború.


[link]

2015. márc. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én 1994 nyarán Fiumében (Rijeka) nyaraltam. Ott nem volt háború, csak azért elég sok krajinai menekültet lehetett látni, kéregettek az állomáson, ilyesmiket tapasztaltam. Egyébként meg nem lehetett mondani, hogy onnan nem messze frontvonalak húzódtak.
2015. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!