Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ki vesz még nyomtatott újságot...

Ki vesz még nyomtatott újságot? Pl. Népszabadság, Magyar Nemzet?

Figyelt kérdés
Ki az, aki még fizet azért a tv, rádió és internet világában, hogy az előző napi híreket elolvassa, ami ráadásul környezetszennyező is.
2015. márc. 19. 14:26
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Ilyeneket sose vettem. Utoljára kb 10 éve vettem Blikket. 2006 óta mióta van netem nem élek ilyenekkel. Azért ritkán vettem magazinokat ha utazni mentem. Szerintem mindent frissebben megtudok itt mint ha nyomtatva másnap tudnám meg.
2015. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szüleim még a megyei hírlapot járatják, régebben volt HVG meg Népszabadság, de az már jó ideje nem.


Én kizárólag neten tájékozódom, nem hogy újságot nem fizetek elő, de TV-m, rádióm sem volt és nem is lesz soha.

2015. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Idős emberek leginkább, meg akik utazás közben szeretnek olvasni, de nem táblagépről.
2015. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

-Hírújságokat idősek főleg. Hagyományosan a polgári kultúrához hozzátartozott hogy aki újságot olvas az gondolkodó és tájékozott ember.


-Meg vannak ilyen "szakújságok", amik egy konkrét témakörben közölnek híreket meg érdekességeket. Most nem jut eszembe más példa, de létezik mondjuk a Reformátusok Lapja. Amikor az ember megy ki a templomból akkor elvesz egyet, és elolvassa hogy mizu az egyházban. De mondjuk biztos létezik méhész újság, horgász újság, autós újság, iskolai újságok, történelmi újságok, kulturális újságok stb...


-Időtöltő (nem tájékoztató jellegű újságok): rejtvények, Sudoku, Nők Lapja, Playboy... Ezekre nincs is hú de nagy szükséged, de időtöltésnek megveszik.

2015. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A magyar ember.
2015. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én sosem vettem újságot, mert drága a net meg ingyen van. Nem ? :D
2015. márc. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Koplárovics Béci ***** válasza:
91%

"Én sosem vettem újságot, mert drága a net meg ingyen van. Nem ? "


Aztán majd a következő netadót meg ezért fogják bevezetni. Olvasod ám a "tudod mit", nem ingyen a Magyar Nemzetet! :)

2015. márc. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beveheti az összes aki lepontozott. Nyomorultak.
2015. márc. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as komment: Íme országunk értelmiségi képviselője, mélyreszántó gondolataival.
2015. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem szomorú dolog, hogy ez is el fog tűnni idővel. Már nem a Népszabadság vagy a Magyar Nemzet, hanem a nyomtatott újságok. Gyerekkoromban, amikor újságoshoz mentem, a magazinok, képregények, az maga volt a csoda. A jövőben meg valószínű, nem lesz újságos, ahogy nem lesz videótéka sem. Semmiért nem kell majd kimozdulni, emberekkel kapcsolatot létesíteni. Egyre személytelenebb lesz minden, egyre kevesebb lesz a személyes kontaktus, egyre kevésbé emberi a világ. Otthon ül majd mindenki a négy fal között és nyomogatják a kütyüiket. Már tévézni se tévéznek közösen az emberek. Környezetszennyező az újság? A rengeteg laptop, tablet, okostelefon talán nem az? Azért próbálok optimista lenni, talán csak túl sötéten látom a dolgokat.


Mindenesetre a mai világ legnagyobb baja az a (főleg) fiatalokból álló tömeg, aminek a kényelem, a gyorsaság és az olcsóság áll mindenek felett. Az élet legjobb dolgait hagyják ki, mert mindenben csak és kizárólag a praktikusság számít nekik. Nem képesek élvezni az élet dolgait, mert sosincs idő, mindig sietni kell, csak rohannak, rohannak, rohannak, szerintem maguk se tudják, miért.

2015. nov. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!