Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet jó Nemzeti Radikális...

Lehet jó Nemzeti Radikális feleség olyan fiatal nőből (20), aki egész eddigi életét átbulizta (diszkókban)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Áá abszolút nem.
2010. febr. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem, vagy csak nagyon ritka esetben.

Mellesleg ha engem kérdezel, a nemzeti radikalizmusnál sokkal jobb és értelmesebb a hungarizmus; másrészt, meg azt mondod hogy egy diszkós embert is érdekelhet a magyarság sorsa...megvan a véleményem ezekről a "popper-nemzetiekről" (a kifejezést nem én találtam ki, de találó).


Nem a bulizással van a baj, hanem már eleve a diszkóval, meg a többi nigger dologgal ami hozzá társul.

2010. febr. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező: te talán egy másik "jó nemzeti radikális" feleség vagy?
2010. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
88%
igaz magyar jány csakis korcsmában részegedik le szatmári szilvapályinkától kizárólag magyar! (nemám cigány) banda által "húzott" citera és hegedűszó mellett, mielőtt nemzeti radikálizmusra meg örök hűségre adná a fejét!!!
2010. febr. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
68%

Adjon az Isten!


Én egy nemzeti radikális értekmiségi nő vagyok, aki a Jobbik tagja, és nem mellesleg feleség, 3 gyermekes anya. Attól , hogy valaki fiatalon diszkóba jár, nem jelenti azt, hogy buta, és nem érdekli a haza sorsa. Legfeljebb nem ugyanazt a zenét hallgatja, amit általában egy nemzeti érzelmű, ami mondjuk meglepő, ez is igaz, de miért ne járhatna diszkóba, ha ott érzi jól magát. Igaz, én sosem jártam diszkóba, a férjem igen, mégis gárdista. Ez pont úgy előítélet, mint amilyennel a Jobbikot, a gárdát, vagy épp a cigányságot megbélyegzik az emberek. Nem minden jobbikos, gárdista és nemzeti érzelmű rasszista, nem minden cigány bűnőző, és nem minden diszkót látogató buta.


Szebb jövőt!

2010. febr. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szép lenne, ha minden jobbikos és gárdista így gondolkodna
2010. febr. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

igazán nem értem, mire akarsz ezzel kilyukadni :) jó feleség bárkiből lehet, aki jó feleség akar lenni... az pedig,hogy milyen a politikai hovatartozásod, lényegtelen ilyen szempontból...maximum akkor egy jó pont, hogyha a férj-jelölted is nemzeti radikális...

mellesleg miért ne bulizhatnál, hiszen még fiatal vagy :) csak figyelj oda, hogy azért a jövődet se hanyagold el


egy 20 éves nemzeti radikális menyasszony ;)

2010. febr. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés, ha pár szót lecserélek, az ötvenes években megjelenhetett volna a szabad népben. Jézusom. Jézusom. Jézusom.
2010. febr. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Aha, ezek a felvetések érdekesek, amiket a nemzeti radikális feleségtől olvashattunk. Kezdjük ott, hogy a radikalizmus elvileg a liberalizmus ellen van - ezzel szemben itt csupa liberális érvek hangzottak el (de nem mindegyik ilye, de nem mindegyik olyan, de kivételek mindig vannak, stb.), szóval ez már önmagában is elég érdekes. Innentől megkérdőjelezhető, hogy mennyire komoly is valójában az az állítólagos radikalizmus. Mert ez színtiszta liberalizmus, elnézést; nem pedig radikalizmus.


Mint fentebb is szerepelt, a diszkóval nem a zenén van a baj (bár abban is lenne kivetnivaló), hanem azzal, hogy jól tudjuk mik folynak az ilyen helyeken, az erkölcsi fertő netovábbjai, a szexuális szabadosságtól kezdve a különböző drokoig, és aki ezeknek a romboló hatásából kissebíteni akar az csak szerecsenmosdatás.

Természetesen valaki megváltozhat, elhagyhatja a régi szokásait - ebben az esetben viszont kötelezően el kell ismernie, hogy addig valami hibás volt, amit csinált, és negatív, romboló. Aki önmagát nem tudja odaadni egy eszméért - arra megint csak azt tudom mondani, hogy liberális, és semmi köze a radikalizmushoz.


Sokban eltérnek a nézeteink a radikálisokétól, csak jó lenne látni, hogy nem vesztek minden félkegyelműt magatok közé, csak azért, mert ennek most konjunktúrája van és hogy 1-el többen legyetek. A mennyiség a minőség rovására fog menni.

A hungarista válaszoló voltam.

2010. febr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Nem minden diszkósnak volt 1éjszakás kalandja, nem mindig diszkós drogozik. 18 éves vagyok, járok diszkóba, sosem volt 1éjszakásom, sosem volt a legkönnyebb droghoz sem közöm, inni is alig szoktam.
2010. febr. 21. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!