Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet jó Nemzeti Radikális...

Lehet jó Nemzeti Radikális feleség olyan fiatal nőből (20), aki egész eddigi életét átbulizta (diszkókban)?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 16:19
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Akkor ezek után azt kérdezném, hogy mégis mi a francot keresel/kerestél egy diszkóban? Az egy dolog, hogy te esetleg nem csináltad - de mások körülötted igen, nem mondasz giazat, ha azt mondod, hogy ilyet nem tapasztaltál. Kíváncsiságból én is mentem már fel diszkóba. Tudom mi az konkrétan, nem szoktam ilyen summás véleményt írni felületes ismeretség után, ismerem elég jól a diszkós emberkéket. A szánalmas és a siralmas között félúton. És nem európai emberhez méltó az egész szubkultúra sem, ami ott folyik.


A diszkó, az ami - a cionisták találmánya a gój ifjúság butítására. Ezért abnormális a "popper-nemzeti" jelenség.

2010. febr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért, egy németnek nem életforma a németsége?

Hogyne lehetne életforma a magyarság!

Szerintem igenis lehet belőle jó feleség. Bárkiből lehet :)

2010. febr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!