Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy 17 éves...

Normális, hogy egy 17 éves fiú ennyire érdeklődik a politikai eszmék iránt?

Figyelt kérdés
A fiamról van szó. Én nem értek a politikához , ha őszinte vagyok nem is érdekel. Viszont a fiamat annál inkább. Nem is lenne baj, de az már szerintem túlzás, hogy ott a szobájában ott van a falon egy sarlós kalapácsos vörös zászló, régi szovjet zenéket hallgat és az orosz himnuszt kívülről fújja ( ezt felismerem mivel kötelező volt nekünk az iskolába ). Ezenkívül folyton acélbetétes bakancsot hord.
2015. ápr. 29. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj az. Jobb, mint ha drogozna.
2015. ápr. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Mintha a tinedszerkori onmagamrol olvasnek. :D Semmi baj nincs ezzel, majd elmulik neki, nekem is elmult. Ma mar csak rohogok az ilyen dolgokon es teljes mertekben kommunistaellenes vagyok.
2015. ápr. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából attól félek, hogy bajba keveredik. Innen-onnan hallottam, hogy ha kimennek az utcára a haverjaival a romák nagy ívbe kerülik őket.
2015. ápr. 29. 21:25
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha a román kerülik őket az főnyeremény. Így pont, hogy nem lesz baj. Csak nehogy egy Jobbikos standhoz menjen oda a fiad.
2015. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
68%

1. Addig jo

2. A fiad abban a korban van, amikor keresi a saját egyéniségét, identitását, biznyos szempontból természetes hogy tartozni szeretne valahova. Csak baj ne legyen belőle.

2015. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
Engem 15 évesen is érdekelt a poltika. Szerintem hagyd, csak keresi önmagát. Az eszméi meg... Az eredeti, marxista kommunizmus eszméje nagyon szép (bár nem megvalósítható), az viszont, amit az oroszok csináltak vele... De igazából lényegtelen, hogy milyen eszméket vall, nem vvalószínű, hogy felnőttkorára megmarad. Ez pedig még mindig sokkal jobb, mint a rassrasszizmus/fasizmus.
2015. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, én már 4 éves koromban is foglalkoztam valamilyen szinten a politikával, bejártam szinte valamennyi irányzatot.
2015. ápr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Az orosz himnusz kétszer is változott 25 év alatt, úgyhogy azt nehezen fújhatja kívülről ami neked kötelező volt az iskolában.
2015. ápr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Most érte el a Jobbikos értelmi színvonalat... még 1 év már fideszese lesz... utána 2 év múlva lehet sikítva fog forgolódni hogy valaha ilyet csinált. :D
2015. ápr. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én 12-13 évesen kezdtem érdeklődni a politika iránt, most 21 vagyok, és még mindig napi szinten foglalkozom ezzel.


Mondjuk én más vonalon indultam el, én pont orosz-ellenes vagyok.De mindenesetre érdekes az acélbetétes bakancs-ruszofil nézetek párosítása. :D


De nyugalom, majd elmúlik.

2015. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!