Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van itt olyan felnőtt, aki...

Van itt olyan felnőtt, aki összeveszett már a szüleivel mert más a politikai meggyőződése?

Figyelt kérdés

úgy olvastam, hogy általában az emberek ugyanarra az oldalra húznak, mint a szüleik.


kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan, aki annyira nem, hogy még veszekednek is rajta.


2014. jan. 12. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Anyám fanatikus fideszes, nagyanyám fanatikus mszp-s, tesóm fanatikus jobbikos.

Nekem meg tele van a tököm az egésszel.

2014. jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Veszekedni nem szoktunk, viszont gyakran folytatunk politikai vitákat. Vita alatt azt értem, amikor az ember érvekkel támasztja alá a véleményét és próbálja meggyőzni a másikat. Ezt kimondottan élvezem is, és volt már rá példa, hogy az egyik fél belátta, hogy tényleg a másiknak van igaza.

Aki fanatikus, nem gondolkozik, csak fújja a kampányszöveget, azzal nem állok le politikáról beszélgetni.

2014. jan. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előfordul, de semmi komoly, némi gondolkodásbeli különbség.
2014. jan. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!