Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez, kedves...

Mit szóltok ehhez, kedves ultra liberális multikulturalisták?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=AFMTvxV0z6U


Feltételezem egy világpolgárnak nem fog problémát okozni az angol. :)



2015. máj. 14. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Ez egy vélemény a "fehér fajról" egy afroamerikai szájából, egy olyan vélemény, amit igazából nem is értek, a braziloknál keverék mindenki, ott fekete keveredett fehérrel, az ő gyerekük indiánnal, az indián a feketével, valójában csak az amcsik csinálnak ilyen nagy ügyet a "fekete-fehér ellentétből"
2015. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint nem igazán vagy képben azzal, hogy mi megy Angliában, Franciaországban, Svédországban, Németországban, Dél-Olaszországban, és még jó pár egyéb helyen, például Dél-Afrikában.
2015. máj. 14. 20:49
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Az USA-ban a fehérek 0,4%-ának van jelenleg fekete házastársa. Kedves a bácsikától, hogy ennyire aggódik a fehér faj eltűnése miatt, biztos nem a szimpla fajgyűlölet vezeti...
2015. máj. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Szeretem az ilyen rasszista tulkokat, hogy tízezer videó közül végre talál egyet ami az ő nézeteit támasztja alá és boldog, hogy minden úgy van ahogy ő gondolja. Segítek a youtube-on mindenféle nézet képviselve van midnenféle rassz szájából.
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Nagyon is tudom, hogy ezekben az országokban milyen probléma van, -bár azt nem értem mi köze az afroamerikaiakhoz- csak ez a videó irreleváns a kérdés kapcsán! Ez egy amcsi fószer egy amcsi véleménnyel, az amerikai fekete közösség elhanyagolható méretű az amerikaihoz képest, másrészt teljesen más helyzetben van, Dél-Afrikát meg nem értem minek idekeverni, amikor ott a fehérek voltak a bevándorlók!
2015. máj. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

az amerikai fekete közösség elhanyagolható méretű az amerikaihoz képest


javítás: az európai fekete közösség elhanyagolható méretű az amerikaihoz képest

2015. máj. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%

Te jó isten. Régen láttam ennyi retardációt egy videóban.

Szerinte 2050-re eltűnnek a fehérek. Ömmm... Az megvan, hogy 2050-ben még én is élni fogok, és én fehér vagyok? Ahhoz, hogy ne legyenek fehérek 2050-re, már több tíz éve egyetlen darab fehérnek sem szabadna születnie. Idióta.

Tény, hogy az USA-ban egyre gyakoribbak a vegyes házasságok. Még kevesen vannak, de gyorsan nő a számuk. Ha a tendenciák folytatódnak (és a tendenciáknak nem szokásuk folytatódni), akkor pár száz év múlva tényleg össze fog olvadni a fehér és fekete lakosság. Ez azt jelenti, hogy a fehérek pont annyira tűnnek el, mint a feketék. Az meg egyszerűen elképesztően nagy ökörség, hogy akiben van egy csepp fekete vér az fekete.

Próbálnak hatni a fajfenntartó ösztönödre. Csak épp azt felejtik el, hogy nem kiirtásról lesz szó, hanem békés házasságokról. Vagyis azok a félvérek épp annyira a fehérek leszármazottai lesznek, mint a feketéké. Szóval még ebben az aspektusában is abszolút bukta az úriember gagyogása.

Amúgy egy "ultra liberális multikulturalista" nem rassz alapon gondolkodik. Ha eltűnnek a fehérek, akkor mi lesz? Semmi. A kultúra, a tudományos fejlettség, a technológia a fontosak, és azok nem tűnnek el velünk.

Szóval tényleg, nincs olyan szintje ennek a videónak, ahol legalább mérsékelten nagy baromságokat mondana a tisztelt lelkész úr.

A videó címe meg külön nevetséges.

"White Genetic Annihilation"

Tényleg? Azzal, hogy egy fehér embernek egy feketétől születik gyereke valahogy jobban eltűnnek a génjei, mintha egy fehérrel lenne gyereke? Mekkora hülyeség ez? A fehérek genetikája nem fog eltűnni attól, ha (és ez egy elég nagy ha) esetleg tényleg bekövetkezik a rasszok összeolvadása az USA-ban.

2015. máj. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 tetro ***** válasza:
65%
ez a videó ékes bizonyíték arra, hogy a gének semmit sem határoznak meg. a feketék között is vannak lám ilyen kretének, akik nem értik az összefüggéseket. meg gondolom a fehérek között is. pl a kérdező az ultrát a liberálist és a multikultunemtudommicsodát is sikeresen összehozta a videó kapcsán. kérdező, te fehér vagy ugye? na látod, nincs különbség. kretének mindenhol vannak.
2015. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
40%
Na ezért nem bírom a feketéket.
2015. máj. 16. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nagyak ***** válasza:
63%

Megismételném a #7-es hozzászóló kulcsmondatát, ez a lényeg!


Amúgy egy "ultra liberális multikulturalista" nem rassz alapon gondolkodik. Ha eltűnnek a fehérek, akkor mi lesz? Semmi.


Sőt, hogy táptalajt adjak az egyre jobban terjedő agyatlan rasszizmusnak/sovinizmusnak/nacionalizmusnak, magam még az országhatárokkal/útlevéllel/vízummal sem értek egyet: egy humanoid vagyok egy planétán, ne már ne mehessek akkor és oda, amikor és ahova akarok... (Nem mehetek, értem, csak azt nem, hogy ki és milyen jogon tiltja ezt meg nekem.) Na mindegy, ez már messzire mutat, és kicsit offtopic a kérdést tekintve.

2015. aug. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!