Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erdélybe magyar kórház épülhet...

Erdélybe magyar kórház épülhet? Szerintetek ez rendjén van mikor itthon se fényes a kórházak helyzete?

Figyelt kérdés

Zombor Gábor. Az egészségügyért felelős államtitkár a Magyar Nemzetnek nyilatkozta hogy: "Erdélyben építene kórházat a magyar kormány. Az intézményt a román állammal közösen működtetnék."

Szerintetek ez rendjén van hogy az adófizetők pénzéből Erdélyben épüljön kórház? És közben a hazai kórházak adósságban vannak és sokszor a festésre sincs pénzük!


[link]



2015. jún. 5. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Ehe, szóval meg szeretnék szerezni a külföldi magyarok szavazatát, mivel a hazai magyarok biztos nem fognak többé Fideszre szavazni.
2015. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Az a baj, hogy nem lenne ezzel probléma, sőt! Mert például ha én szegedi polgár vagyok, és ott adózom akkor ha abból kórházat építenek Debrecenben, az ugyebár engem nem fog érinteni, még se fogok problémázni, ugyan ez a helyzet ha Erdélyben építenek, ott is ugyan úgy többségében magyarokat szolgálna ki, az sem érintene engem, még se lenne semmi baj azzal ha megépülne.

Viszont! Sajnos ez tényleg nem szól másról, mint amit az első kommentelő is ír, ez csak a szavazatokról szól, semmi másról, és így viszont undorító az egész.

2015. jún. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Erdélybe?

Gratulálok...

Következő programjuk mi lesz, stadionokat a Holdra is ?

2015. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom 2018 tavaszára lesz kész a kórház...
2015. jún. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
#2: Az a különbség, hogy a debreceniek is adóznak, amiből meg neked építenek kórházat. A határon túliak többsége meg semmit nem adózik itthonra, akkor se, ha kettős állampolgár. Nekem szívügyem a határon túli magyarság helyzete, ismerek Erdélyből is, Szlovákiából is magyarokat, de ahogy #1 írta, ez tényleg a szavazatokról szól.
2015. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az meg külön vicc, hogy a népi gyógyász tudást, amit itthon tanítanak, és amivel egy csomó orvosi, gyógyszeres, kórházi kezelést helyettesíteni/megelőzni lehet, javarészt Erdélyben gyűjtötték össze...
2015. jún. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
ja ez a kemó helyett céklalével a rák ellen? remélem téged azzal kezelnek majd.
2015. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem, ez nem ilyen divatezoterikus gyógyászat, ezek többezer év tapasztalatán alapuló, bevált módszerek, egy részük tudományosan is igazolható. Ja, és a rákot pont tudják gyógyítani. Persze sok mindent nem tudnak, amit a modern orvostudomány igen. Nem azt mondtam, hogy nem kell kórház, csak hogy nem mindig.

De a kérdés nem is erről szólt, ez itt OFF.

2015. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
En Erdelyben lakom, es baromsagnak tartom ezt az egeszet! Az adorol, penzrol mar leirtatok par dolgot, ezt csak a kovetkezovel szeretnem kiegesziteni: NEM kell nekunk a magyarorszagi politikusok alamizsnaja! Nem valami szerencsetlen afrikai bennszulottek vagyunk, akiknek a josagos feher ember missziokat kell alapitson! Vannak nekunk korhazaink, lehet hogy nem pont nyugati szintu, de azert megalljak a helyuket, a marosvasarhelyi kardiologia az egyik legjobb a regioban, Raed Arafatot es a SMURD-ot pedig gondolom nem kell bemutatni. Ha el is keszul a "magyar korhaz", fogadni mernek, hogy ugyanolyan csufsag lesz, mint a Sapientia egyetem. Az is igy volt, "epitsunk szerencsetlen elesett erdelyieknek magyar egyetemet", aztan olyan gyenge murok-egyetem lett, ahol szegyen vegezni.
2015. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18%
Nem mindenkinek ez a véleménye utolsó. orsós olalán a legtöbb se**nyaló erdélyi vagy zántai. Aki nem hiszi, nézzen utána. Ők láthatóan kérnek az "alamizsnából". Ösztöndíj, iskolakezdési támogatás, nyugdíj, kórház, sok vizsgálat várakozás nélküli elvégzése, ingyen vonat (tesóm kalaúz). Ezt az alamizsnát mind mi fizetjük és cserébe csak adót kapunk. A kórházban, amikor műtöttek, még függöny és kötszer sem volt, pedig átvéreztem és besütött a nap a 40 fokban. Erre mit látok? Stadionok épülnek ezerrel és másik országokban megy a nyalás, lefizetés a mi pénzünkből? Nem hülye fidesz, tudja hogy a határontúliak nélkül nem sok esélye lenne. Elárulom, hogy az állampolgárságot sem azért kaptátok meg, mert egy nemzetben gondolkodó,hazafias kormány, hanem szimplán csak a szavazatért. Sajnos ezt sok erdélyi nem fogja fel és szabályosan bálványozza ezeket a patkányokat.
2015. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!