Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kerítésépítés. Pro és kontra?

Kerítésépítés. Pro és kontra?

Figyelt kérdés

Noha nagyon nem értek egyed a Fidesszel kb semmiben, nekem úgy tűnik, hogy most sikerült először egy értelmes döntést hozniuk.


Ellene mindneki azt mondja, hogy be leszünk zárva.. de az illegális bevándorlást hivatott visszaszorítani, nem a határátlépést úgy általában. Odamész a határra, felmutatod az irataidat, és át lehet lépni.


A youtube tele van olyan videóval, ami a Calais-i kamionforgalmat mutatja be.. szerintem jó, hogy itt émg az előtt lép az állam, hogy elfajulna odaáig a helyzet.


Vagy én látom rosszul?


Kérlek titeket, hogy párttól függetlenül írjátok le a pro és kontrát ezzel a kerítésépítéssel kapcsolatban.

Kontrának az, hogy "be leszünk zárva" szerintme nem fogadható el. Mintm ondtam, odamész a határhoz, és papírral átengednek, vagy nem?



2015. jún. 19. 19:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Pro

Tapasztalatok szerint legalább 70 %-kal csökkenti a bevándorlások számát.

Az EU-országok is egymás után zárják le a határaikat, valamint küldik vissza a beléptető országba a bevándorlól jelentős részét. Ha ekterjed a híre, csökkenhet az EU-ra háruló bevándorlási nyomás, természetesen ehhez csökkenteni kéne valami módon a Líbiából induló bevándorlók számát, de ez nem a magyar kormány kompetenciája.


Kontra

A bevándorlók új útvonalat fognak keresni. Ezek az útvonalak -remélhetőleg- többségében nem Magyarországon keresztül fognak vezetni. Nagy kérdés Szerbia, Románia, Horvátország, Szlovénia hozzáállása.

2015. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A bevándorlásra nem tudom, milyen hatással lesz.

De a természetnek tuti nem tesz jót.

2015. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Most jön majd a hiszti, hogy a nyuszik szabad vándorlását korlátozzuk. Ebben a kérdésben legalábbis: hajrá fidesz.

(Dél-Magyarországon lakom.)

2015. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A kerites mellett szavazok.

Nem kellene europat is a pusztulasba vinni mint az otthagyott orszagaikat.

Ha idejeben nem akadalyozzak meg akkor olyan allapot lesz szep lassan mint az Ember gyermeke cimu filmben.,,Children of man,,

2015. júl. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 tetro ***** válasza:

01.51

senki sem tud majd szülni?

2015. júl. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!