Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok miért akarják...

A liberálisok miért akarják tudatosan kiirtani egy nemzet és az ott élő emberek alapvető önvédelmi ösztöneit?

Figyelt kérdés

Direkt, szánt szándékkal, tudatos hazugságokkal ferdítenek, félre magyaráznak dolgokat. Az iszlámot békeszerető, emberséges vallásként állítják be, elaltatva az emberek "jobb félni mint megijedni" ösztönét. Teljesen fittyet hánynak a statisztikákra hogy a bevándorlók érkezésével arányosan növekszik a bűnesetek, nemi erőszakok száma:

[link]

Ti ezt miért csináljátok, mit nyertek vele?



2015. júl. 7. 10:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%

Vona Gábor is megmondta, hogy az Iszlám az utolsó remény, akkor meg?


Egyébként nem akarnak semmi ilyet a liberálisok, és nem is csinálnak ilyet, de neked úgyis hiába magyaráznám.

2015. júl. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
19%

Ez egy jó kérdés.


A liberális mindig arra törekszik, hogy a feje tetejére állítson mindent és a nem normálisból normálist csináljon.

Például: a multikultira azt mondják, miért ne.Aztán, mindenféle extra jogot kapnak az idegenek, könnyebben jutnak szociális bérlakáshoz, mint én vagy egy svéd.


De, lehetne említeni akár a homoszexualitást is, a liberálisok ezt akarják új "családmodellnek" bevezetni.

2015. júl. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
liberálisoknak lenni nagyon vicces fogyaték 11/10
2015. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

"Egyébként nem akarnak semmi ilyet a liberálisok, és nem is csinálnak ilyet, de neked úgyis hiába magyaráznám."


Pedig nagyon úgy tűnik, hogy ilyesmit akarnak.

A vizuális típusú embereknek képeken szemléltetem.


A liberálisok ilyet akarnak Európában:

[link]

[link]


Vagy ilyet:

[link]

[link]

[link]


Ilyet:

[link]


A nem liberálisok meg azt, hogy ilyen maradjon:

[link]

[link]

[link]


Osztálykép:

[link]



Szóval, lehet választani, hogy melyiket akarjuk, melyik a szimpatikusabb.

A liberális verzió vagy a nem liberális verzió.

2015. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

# 4/4 Időpont ma 10:32


Most az, hogy te váltik az ellenkezőjét propagálod az igazságnak, nem teszi igazzá.

2015. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5# Hihetetlen... :D Ember, a liberálisok akarnak Európába bevándorlóknak letelepedési engedélyt adni, igen vagy nem? Na látod..
2015. júl. 7. 10:50
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

"Most az, hogy te váltik az ellenkezőjét propagálod az igazságnak, nem teszi igazzá."


Bizonyítsd be, hogy nem akarják.


Amilyen naivak, vakok, lehet, hogy nem veszik észre, hogy ők a hibásak a kérdésben állítottakért.

A liberalizmus nem ismer következményeket, jövőt, csak a jelent.

Beengednek százezer számra idegeneket, mert az olyan jó, de azzal nem foglalkoznak, hogy mi lesz a jövőben, mi lesz az eredeti államalapító néppel, azt konkrétan leszarják magasról.

2015. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
9%

[link]


Ez a liberalizmus.

2015. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Buta, korlatolt, gyulolkodo ember vagy, akit marhara nem erdekelnek a tenylek"


Engem nem érdekelnek a tények? Ne zavarjon hogy pont én vagyok az aki minden állításomat statisztikával tudom alátámasztani. Most ennél a kérdésnél is állítottam valamit: "a bevándorlók érkezésével arányosan növekszik a bűnesetek, nemi erőszakok száma", ott vannak a hivatalos svéd bűnügyi adatok.

De tessék itt a lehetőség, mutass nekem olyan adatot ami szerint az egy főre jutó bevándorló bűnözés, megegyezik az egy főre jutó "őslakos" bűnözéssel! Tessék bizonyítsd be statisztikákkal, adatokkal hogy a bevándorlókban nincs bűnözési hajlam!

2015. júl. 7. 11:12
 10/22 Duenna ***** válasza:
28%

9-es! A mai liberaéizmus már nem az a régi liberalizmus. Ma a liberalizmus: liberalizáció, dereguláció, privatizáció, korrupció.


Liberalizmusára, toleranciájára büszke, harsányan elítéli a kirekesztés minden formáját, miközben végletesen intoleráns, kirekesztő; és kegyesen megengedi, hogy mindenki azt gondolja és tegye „szabadon, amit szabad”, mármint amit ő „szabadnak” tart. És mindeközben folyamatosan gyártja azokat a mérgezett hamis fogalmakat, mint az antiszemitizmus vagy a rasszizmus, amelyek csak látszólag létező fogalmak. „Előre megfontolt szándékkal, aljas indokból, különös kegyetlenséggel” éppen azért születnek meg ezek a fogalmak, hogy segítségükkel az emberi közösségeken belül, illetve ezek között mesterségesen gerjesztett gyűlöletet keltsenek.

2015. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!