Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Erről mit gondoltok? EZT...

Erről mit gondoltok? EZT MIÉRT HAGYJUK?

2015. júl. 10. 13:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Tercier, az lehet, hogy nálunk is vannak idióták, viszont ha egy másik országban viselkednénk hasonlóképp, akkor megnézhetnénk magunkat.. sok helyen gondolkodás nélkül kinyírnának ennél jóval kevesebbért is. Pont az olyan helyeken tűrik legkevésbé a külföldiek helytelen viselkedését, ahonnan ezek jöttek, akkor meg nem gondolod, hogy kissé pofátlanság ez a magatartás? Normális esetben meg kéne húzniuk magukat, de ennek épp az ellenkezőjét teszik. Ha te vagy a vendég, neked kell alkalmazkodnod és elfogadnod a házigazda szabályait, fordított esetben ugyan ez a helyzet.
2015. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
44%

14:04

Ez hol mond ellent annak, amit én írtam? Egy adott ország szabályait, törvényeit mindenkinek be kell tartania, függetlenül attól, h ott született vagy csak bevándorolt.

2015. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
40%
Ott, hogy szerinted ez egyenértékű azzal, amit nálunk a focidrukkerek csinálnak. Nem mindegy, hogy ki mit, hol és kinek a kárára csinál szerintem.
2015. júl. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 Andizsuzsi ***** válasza:
47%

[link]


[link]


Nekünk van mire büszkének lennünk...

2015. júl. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

14:13

"Nem mindegy, hogy ki mit, hol és kinek a kárára csinál szerintem."


Pedig mindegy. A törvény egyaránt vonatkozik mindenkire. Egy magyar konténergyújtogató, tégladobáló gyökér mitől lenne jobb, mintha ugyanezt egy bevándorló teszi?

2015. júl. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Az itteni kórházban dolgozik egy muzulmán orvos, de magyarul is tud, pár éve költözött ide a családjával, szeret itt élni, teljesen beilleszkedett, vele nincs problémám. De ezek a férgek mit gondolnak magukról? Idejönnek, szállást, ételt kapnak és ezt csinálják??? Egy háború sújtotta országból jöttem ide, mert ott túl gyávák voltak fegyvert ragadni, itt meg vandálkodnak? Na húzzon az összes innen nagyon gyorsan...Európa határait le kell zárni és ezeket a selejteket visszatoloncolni! Nem szeretem a Fideszt, sőt utálom őket, de ebben az egy dologban igazuk van és támogatom a kerítés megépítést is.
2015. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy jobb, de ha valaki a saját országában követ el hasonlót, akkor megkapja érte a megfelelő büntetést. Ha az ember idegen helyen viselkedik így, akkor normális esetben kitakarítják az országból. Elég nekünk a saját idiótáinkat kordában tartani és miattuk szenvedni, miért kellene az idegen randalírozókat eltűrni?
2015. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
A fidesz sajnos nem tesz semmit ellenük, csak beszélnek.
2015. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

14:40

"ha valaki a saját országában követ el hasonlót, akkor megkapja érte a megfelelő büntetést."


Vagy nem...

Balhézó focihuligánok közül is néha 1-2 kulcsfigurát kiemelnek és bent tartják az őrsön pár órát.


"Ha az ember idegen helyen viselkedik így, akkor normális esetben kitakarítják az országból."


Szemetelésért és hangosodásért még senkit sem raktak ki egy országból sem.

2015. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ez a fociszurkoló hasonlat annyira torz, unalmas és demagóg, de látom már andizsuzsi is jött trollkodni.

Valami jobbat találjatok ki.


A meccsre járó emberek közül néhány tucat, max. pár száz, akik jogsértő magatartást tanúsítanak, ráadásul nem életvitelszerűen, nem folytatólagosan, hanem egy évben néhány alkalommal.



Egyébként hasonló képeket érdekes nem linkeltetek be cigányokról, náluk teljesen megszokott, hogy szamurájkarddal, késsel, csoportosan, falkában, felfegyverkezve járkálnak, törnek-zúznak, zaklatnak, rabolnak, fosztogatnak, ölnek magyarokat.

Ők indiai bevándorlók, látjuk mi lett a vége.

Most jönnek az afrikaiak.

2015. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!