Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Azt Hallotam Hogy a Iszlám...

Mészárospéter kérdése:

Azt Hallotam Hogy a Iszlám Állam Elakarja Foglalni Magyarországot?

Figyelt kérdés
Ez igaz? Mert A Iszlám terroristáknak szerintem 1 perc és már negyed országot kipusztítja
2015. júl. 12. 17:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Tanulni, tanulni, tanulni. Előbb helyesírást (egy mondatban csak az elején és a tulajdonnevek esetén használunk nagy kezdőbetűt). Utána történelmet, abból kiderül, hogy senki sem akarja elfoglalni mostanában az országot. Harmadszor technikát, földrajzot és sok mást, abból világossá válik, hogy 1 perc alatt nem lehet elpusztítani semmiféle negyed országnyi területet. És eddig ilyent senki nem is tett.
2015. júl. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

És hol hallottad? A sarki kocsmában?

Persze 1 perc negyed ország, és 4 perc alatt az egész, követem a logikádat...

2015. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

El akarnak ők mindent foglalni, és mindenkit megölni, aki nem a legradikálisabb muszlim, de azért nem eszik forrón a kását.

Bár nem lepne meg, ha a sok menekült között már rengeteg lenne közöttük, s bizony valamilyen akcióra már kitelne belőlük. Bízzunk benne, hogy azért egyelőre nem mi vagyunk a legfőbb ellenségeik, mondjuk az nem szerencsés, hogy katonákat küldünk oda.


Elfoglalni nem tudja, egyébként is mit értesz elfoglalás alatt? Ahhoz hadsereg kell, Magyarország ma nem erős, de nem is szegény ország (egy afrikai, szegényebb ázsiai államhoz képest persze) vannak fegyveres erők, egy aránylag modern európai ország, jó infrastruktúrával, a lakosságtól sem számíthatnának semmilyen támogatásra, sőt, lenne aki fegyveresen is védené hazáját, családját (lásd '56, pedig akkor 17 hadosztállyal jöttek) nincsenek itt nagyobb számban híveik, támogatóik, elhúzódó gerillaharcba torkollana, és a végén azért elforgácsolódnának, távol otthontól, nulla utánpótlással.


Az viszont reális veszély, hogy esetleg terrortámadást hajtanak itt végre. Nem is feltétlenül magyar célpont ellen, de magyarországi külföldi személyek, intézmények ellen. Ez bizony megtörténhet, ha nem vigyázunk.

2015. júl. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
57%
Hát volt már itt 150 éves iszlám uralom...
2015. júl. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
Ezzel a nyomorral mit kezdneke?
2015. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem, Hakapeszi, a reális veszély (sőt reális tény) az, hogy kormányzati terroristák terrorizálják itt a népet. És az IS általad vélelmezett célja pontosan ugyanolyan propagandaszöveg pontosan ugyanolyan célból, mint amit itthon hallhatsz, ha politikai pártok dörgedelmeit hallgatod.
2015. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Én Még Nem Hallotam Róla.
2015. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Persze, hogy igaz.

A harc addig tart, amíg el nem foglalnak mindent.

2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

Igaz, legalábbis állítólag.


Van olyan térkép,ami mutatja az elképzeléseiket. Kb úgy kell elképzelni, hogy Marokkótól Indonéziáig minden terület, ami valaha is iszlám befolyás alatt állt. Ebbe beletartozik a mórok révén Spanyolország, a törökök révén az egész Balkán, Magyarország és Ausztria (annak ellenére, hogy Bécset nem tudták bevenni) és India a mogulok révén.


De persze ennek semmi realitása. Még Szíriából és Irakból sem tudnak kitörni, annak ellenére, hogy a nyugat nem küldött lényegesebb szárazföldi erőt. Amint lemennek a választások az USA-ban, szét lesznek verve.

2015. júl. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%
18:32 ettől még pár merénylőt nyugodtan küldhetnek.semmi nem gátolja őket.emiatt lehet maximum aggódni ha valaki nagyon akar.
2015. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!