Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Jól veszem észre vagy tévedek,...

Jól veszem észre vagy tévedek, hogy Angliában az egészségügyi minisztérium nem igazán fektet elég hangsúlyt arra, hogy az embereket ösztönözze az ápoltságra?

Figyelt kérdés

Jó, kicsit érdekes megközelítés, megfogalmazás, de na.

Arra gondolok, hogy az alábbi országokban jártam már:

Szlovákia, Ukrajna, Lengyelország, Ausztria, Románia, Németország, Franciaország, Anglia.

Kb nagyjából a testi higiéné ugyan olyan szinten van mindenhol, érdekes, hogy még a sokat szidott románoknál is bőven találni igényes nőket.

Ugyan ez igaz az összes felsorolt országra, hogy elfogadható az emberek ápoltsága.

Kivéve Angliát!!!

Nem akartam elhinni.

Főleg a nők, de alapjában véve gombás körmök, lepattogott körömlakk, zsíros bőr és haj, foltos bőr és rothadó fogak.

WTF?

Ezeket nem tanítják?

Vagy én nem is értem.

Messze a legigénytelenebb bagázs.

Egyébként fentieket kifejezetten az "ős" angolokra értem.

Volt olyan, hogy valami ügyvéd csajhoz mentünk, valami kártyát intéztetni haveromnak.

Sidebyside hűtő, lapos Tv, igényes berendezés.

A csaj meg maga alá rakta a lábát mikor írt, aztán akkor láttam meg, hogy olyan bőrkeményedés van a talpán, hogy az eszem megáll, plusz hogy vagy 3-4 napja lábat nem mosott, illetve egész nap kapált, mert fuuu.

Jah és egyik lábujján lógott a köröm, csajom szerint ez tipikusan gomba.

És a legjobb, hogy nem is takargatta, mintha ez tök mindennapi lenne.

A hányinger környékez, ha rá gondolok.

De ha bekapcsolom a Life Networkot, ugyan ezt látom, igénytelenebbnél igénytelenebb emberek.



2015. júl. 16. 20:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem látnád nem én írtam ki a kérdést.

Másrészt tudod van, akinek alapvető igénye az ápoltság.

Sajnos ezt neked hiába magyarázom.

Ha meg nem tetszik valami akkor nem kell a kérdésre válaszolni, mert nem kötelező.

Inkább menj moss lábat, mert tisztán látszik, hogy honnan fúj a szél.

Ahogy a 80%-os ápolt felhasználó, úgy te is magadra ismertél.

Gondolom hasonlóan igénytelenek vagytok, ezért vergődtök.

2015. júl. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!