Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A liberálisok jó környéken...

A liberálisok jó környéken élnek, gazdag emberek ezért nem veszik figyelembe a társadalmi problémákat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 30. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem vonnék egyenlőségjelet a liberálisok és a gazdag emberek közé.
2015. júl. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért nem? Ha valaki nem tapasztalja azokat a társadalmi gondokat amiket a szegényebb, rosszabb helyzetű emberek, az nyilván azért van mert nem szembesül vele, jó környéken élő, gazdag ember.
2015. júl. 30. 16:50
 3/16 anonim ***** válasza:
15%

Majdnem.

Olyan környezetben élnek, ahol nem jelennek meg olyan szinten a társadalmi problémák.

2015. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

Semmi koze a liberalizmusnak az anyagi helyzethez.


Egyebkent meg honnan veszed hogy a liberalisok nem veszik figyelembe a tarsadalmi problemakat? Nagyon is figyelembe veszik, csak mas valaszaik vannak a felmerulo kerdesekre.

2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem azt veszem észre, hanem azt,mintha nem is itt élnének. Vagy álomvilágban lennének.
2015. júl. 30. 16:57
 6/16 anonim ***** válasza:
5%
Én cigányok lakta környéken élek és hírből sem hallani errefele liberálisokról.
2015. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 tetro ***** válasza:
97%
én libsi komcsi zsici vagyok, és a viii. kerben élek. paff neki. összeomlott a kártyavárelmélet.
2015. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

"Vagy álomvilágban lennének."


Aki nem ugy gondolkodik mint te az alomvilagban el?

2015. júl. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az az ember álomvilágban él, aki nem látja a problémákat. Már az hogy személyeskedsz, azt mutatja, hogy ezekből semmit nem érzékelsz.
2015. júl. 30. 17:18
 10/16 TamásTóth ***** válasza:
85%

Kérdező, általánosítasz. Én van amiben liberális vagyok, van amiben konzervatív, nem csak szélsöségek léteznek.


A cigányokkal/romákkal sok probléma van, tudom, felismerem ezt. Csak én nem úgy oldanám meg ezt, hogy bezárom őket egy adott helyre, vagy területre stb (a fantáziádra bizom, milyen megoldásokat javasolnak még a szélsőjobbosok)


Hogy egy másikat említsek, a bevándorlókkal is sok probléma van, de ezt sem úgy oldanám meg, ahogy a szélsőjobbosok. Csak azért, mert "liberálisabb" megoldást tartanék jónak az alábbi kérdésekre, az nem jelenti, hogy homokba dugom a fejem.

2015. júl. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!