Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A gazdagok maguk közül keresne...

A gazdagok maguk közül keresnek párt?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk szegények..apukám elég jól keres, luxusra is telik belőle, viszont nem vagyunk értelmiségi család.. az ilyen családok gyerekei főleg maguk között keresgélnek párválasztás szempontjából? Nem úgy értem hogy akkor ez egyik félnek szüksége van a másik vagyonára csak hogy akkor igényesebb, jobban öltözöttebb a másik fél ha tehetősebb, és értelmesebb is és ezért kereshet esetleg direkt olyan párt? esetleg lenézi a kevésbé tehetőseket.. 16/L

2012. jan. 1. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ez nem alapveto igazsag. Mindig lesznek kivetelek, es nem ez a legfontosabb egy kapcsolatban. De amint valaki felno, rajon, hogy a "guba a gubaval" mondas nem veletlen. Egyszerubb ugy az elet. Persze a szerelem nem az egyszerusegrol szol, masfelol a hazassag se mindig a szerelemrol. Ha ertitek mire gondolok. (Nem mindenki szerelembol hazasodik,nem is erdekbol,csak tudja,hogy hogy lesz nyugodt az elete,van akinek ez a fontos, ezert hozza hasonlot keres, ha van szerelem,ha nincs, persze alapveto vonzalom fontos.)
2012. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Antimod ***** válasza:
77%
Barátokat is csak a saját köreikből keresnek.
2012. jan. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Adunk esélyt a rosszabb anyagi körülmények között élő embereknek de én elég sokat csalódtam bennük mivel az összes barátom úgy mond "szegényebb" volt nálam és voltak gondok ...kisebbségi komplexus , én voltam a "flancos"...stb
2012. jan. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Engem elsősorban nem az érdekel, hogy kinek milyen az anyagi helyzete. Ismerkedésnél el se tudnám képzelni, hogy ez legyen az első, amit megkérdezek, elég kényes téma szerintem az anyagi helyzet főleg a mai világban. Hanem mikor már mondhatnu járunk egymással, akkor ugye elkezdünk megismerkedni egymás családjával, átmegyünk egymás házába, ott végül kérdezés nélkül kiderülnek ezek a dolgok. De engem ez semmiben nem befolyásol.
2012. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
21:35-ös vagyok , előző hiába nem kérdez rá az anyagi helyzetemre egy fiú akkor is egyből tudja hogy jó módú vagyok.Nem viselkedem arrogánsan és nem hordom magasan az orromat.
2012. jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A normálisabbját nem az érdekli elsősorban. Öltözködni sz*rul egy gazdag is öltözködhet, hiába rángat magára márkás cuccokat, ha nincs ízlése.
2012. jan. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"A gazdagok maguk közül keresnek párt?"


A nagyon gazdagok lényegében csak más nagyon gazdagokkal tudnak ismerkedni, barátkozni, a többi emberrel mindig kicsit problémás lesz a viszonyuk.


A csak "átlagosan" gazdagok, pl. a felső-középosztálybeliek, nemcsak a saját rétegükkel közösködnek, hanem 1 réteggel lefelé is "merítenek", tehát a középosztályból.


Pl. sztárügyvéd nyugodtan feleségül vehet egy egyetemi tanársegédnőt, vagy orvosdinasztia lánya hozzámegy egy mérnökhöz stb.

2012. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ismerkedésnél el se tudnám képzelni, hogy ez legyen az első, amit megkérdezek"


Nem az első téma soha. De egy idő után előjön, és akkor kiderül, hogy súlyos gondokat okoznak a nagy különbségek.

2012. jan. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó , igen megtapasztaltam már hogy nagy gondokat okoz.Ha ilyen témát vet fel és mindig próbálok terelni , másról beszélni de a srácnak feltűnik egyből hogy én jómódú vagyok.A gondot amiket tapasztaltam a férfiaknak kisebbségi komplexusa lesz , kissé irigykedni fognak de ezt nagyon leplezik meg közös vásárlás közben is előjönnek a gondok pl:"50.000 forintot kiadsz egy farmerért?". Szóval ha nagyon eltér az anyagi helyzete két embernek akkor lehetnek problémák.
2012. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!