Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen emberi jogot sért a...

Milyen emberi jogot sért a Szerb-Magyar határra épülő kerítés?

Figyelt kérdés

2015. aug. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Semmit. Aki valóban megérdemli a menekültjogi státuszt, azt a legális határátkelőkön is átengedik. Aki meg nem, az maradjon csak a határon túl.
2015. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Osztom az első véleményét.

Nem berlini nagy falat és nem vasfüggönyt építettünk lőparancsal odatett katonákkal!

Az ország nincs fullra lezárva csak elzárva a simlisek, embercsempészek és az ellenőrizetlenül csatangoló tömegek elől.


Vannak legális, törvényes határátkelő helyek tessék szépen oda elszambázni ott van segítség mindenféle ügyben ott is be lehet jönni!

Senki sem fog megfagyni télen a kerítés tövében vagy szétvágni magát a pengével ha becsületes úton jön.


Annak tényleg semmi értelme, hogy minden lehetséges útvonalon, mindenféle hottentotta népség, papírok nélkül talán betegen tökön, paszulyon keresztül ellenőrizetlenül átgyalogol az országon, letiporják a kerteket, földeket, károkat okoznak.


Sokkal jobb ha a határon lenne biztosítva az orvos a migráns adminisztráció, az ellenőrzés és az összegyűjtés.

Ez ilyen egyszerű így mindenkinek jobb.


És nem vagyok fityeszes mielőtt még rám fognátok csak próbáljunk meg valahogy józan paraszti ésszel valamiféle rendet fenntartani ebben a fejetlenségben.

2015. aug. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én a külföldiek siránkozását nem értem (ha olvastok nemzetközi hírportálokat, akkor láthatjátok). Tény hogy sokat nem fog szerintem érni, egy őrizetlen kerítést nem nagy dolog kijátszani, csak nem értem azt a vádaskodást, hogy emberi jogokat sért meg ilyenek. Mintha az illegális határátlépés emberi jog lenne.
2015. aug. 6. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberi jogok egyenlően kell,hogy vonatkozzanak a gazdára is, aki elültette a terményét, és be akarja takarítani, anélkül, hogy átgyalogoljanak rajta mindenféle kulturálatlan népségek, akik nem tartják tiszteletben a munkáját, a földtulajdonát.


Kit perelhet be az ilyen gazda, szándékos -mert az!- károkozásért? Az államot, mert nem védte meg, mint állampolgárt?

A növényeit letaposókat, leszedőket, a fáit rombolókat, a vándorló embereket? Hogyan? Még ha rajta is kapja őket, nem tudja megvédeni a tulajdonát.

Amikor a nagyanyámék tyúkjait a róka leölte, megvédhette a többit, fogta a puskáját, és lelőtte a rókát. Ha szomszéd szedné le a termését, vagy rombolná az ültetvényeit, be tudná perelni.

De mit tud csinálni a ma itt holnap ott invázió rombolásával.

Nem hiszem, hogy a biztosítás is "természeti csapás"-nak minősítené az emberjárást.

2015. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!