Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Bizonyos jobboldali köröknek...

Bizonyos jobboldali köröknek miért nem jutnak eszükbe ilyenek?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem a híradót, meg a magukat liberálisnak valló politikusok nyilatkozatait, az jön le nekem,hogy semmi gond nincs a menekültekkel köztisztasági szempontból (sem - például).

Nekem az jutott eszembe,hogy valamelyik "jobbos" politikus, vagy befolyásos ember intézzen egy buszt, gyűjtsenek ételre,innivalóra, és verjenek tábort ezeknek az embereknek az RTL,MSZP,DK, és hasonló orgánumok székházai elé, és vigyék doa őket,megnézném,hogy ezek után milyen riportot adnának le.

Persze éjjel-nappal legyenek ott a "jobbosok" kamerákkal, hogy nehogy elzavarják őket ezek a nagy liberálisok.

Én kis ember vagyok ehhez, de pár ezerrel simán beszállnék egy ilyen gyűjtésbe, és szerintem sokan mások is.


2015. aug. 6. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Én egy olyan arénában versenyeztetném őket mint az Éhezők viadalában... a szabályok is ugyanazok lennének.
2015. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem legális fuvaroztatni őket, mszp elől a rendőrök elszállítanák egyből kisbuszokkal a menekülteket, felesleges lenne.
2015. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%

Az ötlet maximálisan támogatandó! Elmondom miért: a menekülteket így összegyűjtenéd, nem kéne a rendőröknek a határon sz.rakodni velük, rögtön felhoznád őket Pestre és nem kéne Szegedről felvonatoztatni őket, tehát az állam is spórolna. Az illegális határátlépés segítése jelenleg büntetendő, tehát bónuszként még a sok hülye szélsőjobbosról le lehetne perelni a gatyát is! Így egyébként biztosítanád, hogy hazánkban megfelelő ellátásban részesüljenek a migránsok a fogadóállomásokon.

Csak dicsérni tudom az ötletességed. Egyszerre csinálnád ki a hazai jobbereket anyagilag és segítenél a menekülteken és még pénzt is spórolnál az államnak.

2015. aug. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Te kis naiv...ne hidd,hogy majd a határról kéne fuvarozni őket, bőven elég a pestieket odavinni.

De akkor gyalogosan is lehet menetelni, a kezükbe adni a címet, de ha ott osztanának inygen ételt, előbb-utóbb maguktól is oda találnak, etetni meg úgyis etetjük őket, akkor meg már a hazug liberálisok viseljék el őket.

2015. aug. 6. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
7%

"rögtön felhoznád őket Pestre és nem kéne Szegedről felvonatoztatni őket"


Miért kell a menekülteket Pestre vinni Szegedről?


Igaz ami igaz, olyan lepratelep a demszky által lepusztított Pest, hogy visítva rohannának haza a menekültek.

2015. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha szimplán humanitáriuskodni akarsz, akkor hajrá, legalább a mélymagyarok is tennének valami hasznosat az állandó gyűlölködésen meg acsarkodáson kívül! Így legalább hazánkban több menekültnek jutna élelem!

De én tovább megyek, minden szélsőjobbos fogadjon be egy migráns, aztán egész nap sétáltathatná felőlem az RTL Klubtól az MSZP székházig, ahová csak akarja, még jobb lenne. Nyilván szövődnének szerelmek, barátságok is.

2015. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De a szélsőjobbosok miért fogadnák be őket?

Mintha mondjuk azt mondanád,hogy a zsidók vegyenek fel SS ruhát, és akkor majd megtudják,hogy milyen jó is volt a II.vh.

Ponthogy a liberálisok fogadják be a menekülteket, hiszen szerintük nincs velük semmi gond.

2015. aug. 6. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondom versenyeztessük őket egy arénában :D
2015. aug. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!