Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik be egyes...

Miért nem ismerik be egyes emberek maguknak, hogy a zsidók irányítják a világot?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdésnél amit itt láttam, hogy "Csak én érzem úgy, hogy a zsidók irányítják a világot?" az volt egyes emberek válasza, hogy "Nem, sajnos sok olyan buta ember van, mint te", de könyörgöm, nem úgy volt mindig a diktátorokkal is, hogy nem lehetett őket szidni? Ha bármi rosszat is mondasz nyilvánosan a zsidókról akkor már rögtön mocskos rasszista fasiszta antiszemita fajgyűlölő vagy, hiába csinálják most a zsidók ugyanazt a palesztinokkal, mint amit a németek tettek velük anno...

2015. aug. 23. 17:22
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
15%
Egyébként én nem mertem volna feltenni egy ilyen kérdést. Nekem már 3 kérdésemet törölték, ki tudja, miért. Ennél lájtosabbakat is.
2015. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
82%

Olyan cukik az elnyomás komplexusos válaszadók :)

Jaaaaj, el vagyok nyomva! Törölték egy kérdésemet a gyakorikérdések.hun!

2015. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
32%
12-es, ha nem ők irányítják, akkor az államuk hogy terrorizálhatja büntetlenül az embereket? Amíg Irán vegetál a szankciók alatt a semmiért, mert Izrael nem szereti. Na ezt magyarázd meg, légy szíves.
2015. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
2015. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy csak a palesztin hírekből informálódtok nem jelenti, hogy a zsidók halomra mészárolják a palesztinokat. Minden bombázás előtt értesítik a helyi lakosságot, mert csak a lövegeket, rakétaállványokat akarják elpusztítani, az hogy az ISIS kényszeríti a helyi lakosságot, hogy ott maradjon az nem az izraeliek hibája. Meg az se, hogy kórházakat, iskolákat használnak bázisnak az ISIS katonák és onnan lövik Izraelt. A konfrontációkban szinte mindig csak másodszor támad Izrael és általában konkrét célpontra, mindössze az ISIS fedezi magát a helyi lakossággal aztán meg verik a mellüket, hogy Izrael civielekt bombáz. Nem, az ISIS tartja ott a civileket.
2015. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
79%
A palesztinokról sok mindent el lehet mondani, de az ISIS-szel speciel nem haverkodnak:D A név amit keresel, az a Hamas, meg a Qassam Brigádok.
2015. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
96%
Igaz, rosszul írtam, amúgy meg az a Kennedy beszéd a kommunizmus és Oroszország ellen szól.
2015. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
76%

"hiába csinálják most a zsidók ugyanazt a palesztinokkal, mint amit a németek tettek velük anno..."


Te miről beszélsz?

2015. aug. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
37%

"Nézd meg, kit nem szabad bírálni, és tudni fogod, ki uralkodik fölötted" Voltaire


4: Ez még mindig érv?


5: Csak a zsidó nem faj, hanem vallás; hopp.


6: Ügyes érvelési hiba.


9: Nem teljesen igaz. Vannak olyan zsidók, akik nem szeretik a cionistákat. Sőt, vannak olyan zsidók is, akik hasonló véleményen vannak, mint a kérdező.


lásd: https://www.youtube.com/user/zionget


12: Nem a liberalizmus védi, hanem nem jelentették elegen a kérdést.


17: ISIS? Kis fogalomzavar van a fejedben, nem? Te a Hamasra gondoltál. Egyébként a ledózerolt tüntető csaj is biztos az "ISIS" miatt maradt ott...


20: Arról hogy kirekesztően viselkednek az őslakosokkal.


Mellesleg 80-as IQ fölött mindenki tudja, hogy a zsidók jelentősen felülreprezentáltak mind a média, mind a politika, mind a pénzügyi szektor területén. Elég felcsapni a wikipédiát és rákeresni néhány befolyásos, gazdag emberre. Ez tény. Az nem tény, hogy ők uralnák a világot, de az vitathatatlan hogy Izraelen kívül van még jó pár másik állam, ahol a vezetésben szintén túlsúlyban vannak. Ha tetszik, ha nem.

2015. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
72%
Öröm látni ahogy a sok zsidógyűlölő fotelprolinak habzik a szája, amint pofáncsapják őket a tényekkel :) A takonygerincű fajtátok nem képes bevallani hogy saját magatok miatt szar az életetek, ezért bűnbakot keresgéltek. Ha nem léteznének zsidók akkor találnátok mást.
2015. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!