Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nem ismerik be egyes...

Miért nem ismerik be egyes emberek maguknak, hogy a zsidók irányítják a világot?

Figyelt kérdés
Több olyan kérdésnél amit itt láttam, hogy "Csak én érzem úgy, hogy a zsidók irányítják a világot?" az volt egyes emberek válasza, hogy "Nem, sajnos sok olyan buta ember van, mint te", de könyörgöm, nem úgy volt mindig a diktátorokkal is, hogy nem lehetett őket szidni? Ha bármi rosszat is mondasz nyilvánosan a zsidókról akkor már rögtön mocskos rasszista fasiszta antiszemita fajgyűlölő vagy, hiába csinálják most a zsidók ugyanazt a palesztinokkal, mint amit a németek tettek velük anno...

2015. aug. 23. 17:22
1 2 3 4
 32/34 anonim ***** válasza:
24%
Senkit nem érdekelnek a propagandalinkjeid, youtube-huszárka.
2015. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Azt meg kell hagyni, hogy az amerikai kongresszus haromnegyed resze koserül eszik.

Nincs olyan agazat, ahol ne lenne, akar egy zsido is, vezetö-, döntö pozicioban.( allamelnök, bankár, politikusok, etc., esatöbbi)

Nos, ezek a tenyek.

... hogy ebböl ki mit szür le, az az érme másik oldala.


A kerdesedben a Holocaustot relativizalod. Nem szabad!


A diktatorokkal az a helyzet, hogy ameddig a diktatorok a MI diktatoraink, tehat a Nyugatnak megfelelöen alakitjak az allampolitikajut es ugy is viselkednek, addig azt nyomhatnak el akit akarnak, annak vágjak le a kezet akinek akarjak. Ilyenkor a nyugati politikusok félre neznek (Ben Ali, Mubarak, a Szaud kiralyi haz tagjai, Szaddam Husszein)- ezek mind diktarok voltak. Addig, amig a Nyugattal együttmüködnek, el van nézve tölük minden. Ha, ellenallnak, akkor az USA * NATO bevonul az orszagba a csunya diktatort karoba huzzak es eröszakkal demokraciat teremtenek.

2015. okt. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Mert nem így van. Különben meg mit számít a vallás abban, hogy ki mit dolgozik és hová jut vele? Az csak egy vallás. Én például nem vagyok vallásos, de nem érdekel, ha valaki az. Amíg a vallás nevében nem tesz rosszat, addig abban hisz, amit akar. Ha meg a vallásától függetlenül tesz valaki rosszat, úgy a vallásának nincs jelentősége. Különben meg ne kérd ki magadnak, ha zsidógyűlölőként antiszemitának hívnak, mert az vagy. Azzal meg ne magyarázd az utálatodat, hogy ők mit tesznek másokkal, mert az nem igaz az összes zsidóra. Általánosítani nem szép dolog. Nem minden zsidó olyan, mint amilyennek te beállítod. Viszont te antiszemita vagy.
2019. jan. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!