Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti szeretnétek (mertek)...

Ti szeretnétek (mertek) gyereket vállalni így, hogy kilátástalan a világ (az ország) helyzete?

Figyelt kérdés

Sajnos már szorít az idő, elmúltam 30, de hiába szeretnék gyereket, nem tudom megtenni, hogy egy ilyen világra szüljem.

Aki még most is vállal gyereket, az nem fél, hogy mi lesz vele? Ha csak a hazai helyzetet nézzük: egyre kevesebb pénz jut fontos dolgokra (pl. egészségügy), egyre rosszabb a közbiztonság. A világ meg kezd megőrülni. Szerintem az nem emberi, amit délen művelnek, és most még Európát is elözönlik a délről jövő menekültek. Félteném tőlük a gyerekemet. Főleg, ha lányom születne.

Szerintetek nem ennyire rossz a helyzet? Vagy más is így érez?



2015. aug. 25. 06:39
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
A jövőben én is szeretnék gyereket.De így nem fog menni.
2015. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hogy így?
2015. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Lehet, hogy kicsit későn írok ide, de én is pont így érzek!

Én 29 vagyok a férjem 35 éves, és egyikőnk se akar gyereket.

Ausztráliában lakunk, és bizony itt is évről-évre rosszabb a helyzet. Szerintem sincs értelme egy ilyen fokozatosan romló világba gyereket vállalni.

2015. szept. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
tanulj egy kös történelmet és hasonlítsd össze a mai világgal.. majd rájösz, hogy fokozatosan javul az élet színvonalunk... a tv-teket meg dobjátok ki...
2015. szept. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Klímaváltozás?
2021. aug. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!