Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Milyen, esetleg nálunk még...

Milyen, esetleg nálunk még ismeretlen betegségeket terjeszthetnek el a migránsok Magyarországon? Vagy ezzel csak a sajtó riogat?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 08:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%
Egy nagyon sulyos betegseget biztosan hordoznak es en el is kaptam: idegen undoritisz ... egyre betegebb vagyok mar :)
2015. aug. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hepatitis, szifilisz, gyermekbénulás, vérhas, stb. Estig lehetne sorolni. Írd be a google-ba, hogy milyen betegséget kaphat az, aki nem mosakszik rendszeresen és mos sűrűn kezet.
2015. aug. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
20%

A négerek olyan helyekről jönnek ahol nem is olyan régen még ebola járvány volt.


Komoly egészségügyi kockázata van. A hatóság nem véletlenül visel maszkot szerte Európában.

2015. aug. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Elmondta a tiszti főorvos, hogy bármilyen komolyabb betegségbe kétszer belehalnak az út során (maximális lappangási idővel együtt). Amik reális veszélyt jelentenek, azok a hepatitisz, meg az aids, de ha nem nyalogatod a sebeiket, akkor jó eséllyel nem kapod el (ha meg még kezet is mosol, akkor aztán nagyon tuti vagy). Egyébként ezekből sincsen sokkal több eset közöttük, mint a lakosság körében, egyszóval le lehet nyugodni.
2015. aug. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
82%
Eddig egyetlen esetben sem találtak a vizsgált migránsok között olyan betegséget, ami Magyarországon eddig is ne lett volna, és azokat sem nagyobb arányban, mint az itteni lakosságnál. Ez alól a járványos gyermekbénulás a kivétel, ami Magyarországon gyakorlatilag nincs, mivel hatékony kötelező védőoltás van ellene.
2015. aug. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Csak a sajtó riogat. Bár én miattuk nemrég gyíkká változtam.
2015. aug. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetro ***** válasza:

09.42

mondjuk ez nettó kamu.

2015. aug. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na kedves mindent a legjobban tudó, lepontozók! Kapcsoljátok be a tévét. Megérkezett a malária. Elég ismeretlen és riasztó betegség?
2015. szept. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A maláriát szúnyog terjeszti. Emberről emberre közvetlenül nem terjed.
2015. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetro ***** válasza:

18.32

kamu

2015. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!