Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Danubius...

Mi a véleményetek a Danubius és Sláger rádió beszüntetéséről?

Figyelt kérdés
A Danubius a kedvencem volt mióta a Class FM van azóta nem hallgatom a frekvenciát.
2010. márc. 10. 23:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Énis születése óta hallgatom, de honnan az info?
2010. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Előző milyen infóra gondolsz?
2010. márc. 10. 23:53
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Úgy kellett nekik. Csalással születtek ( [link] ). Az a kár, hogy az újak se jobbak, csak hamarabb derült ki a szemétség.
2010. márc. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én örülök, hogy vége a sLáger rádiónak, csak azt sajnálom, hogy a két (bocskos boros) ingyenélő, aluliskolázott agymosó visszasírta magát.
2010. márc. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Leszarom a Slágert és a Danubiust :) Hajrá Juventus!
2010. márc. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy "beszüntetéséről"?
2010. márc. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A tegnapelőtti 6.18-as írójával maximálisan egyetértek, a legjobb jelzőket találta erre a két semmitmondó, humortalan, nagyarcú alakra! Én csak azt nem értem, hogy ki a fene hallgatja őket, mert én mindenkitől csak azt hallom,hogy senki nem kíváncsi rájuk! Esetleg titokban???? Na de tényleg borzalmas...a múltkor a kocsiban valahogy odakeveredetünk arra a hullámhosszra, ahol ők voltak, de a mikor eszméltünk, hogy mi ez az idiotizmus, szinte egyszerre hördült föl az egész kis csapat. Én arra emlékszem még régebbről, hogy általában a bocskor lökte a nagyképű dumát, a boros lihegett a nyomában, erősen kontrázva, nagyokat röhögtek a saját beszédjük közepette, nem is lehetett tudni, hol járunk, kiveséztek olyan dolgokat, ami se nem érdekes, sem nem humoros, de ők elpiszmogtak rajta, és folyton röhögtek....ugye valami ilyesmi?! Tehát nekem egyfolytáűban olyan érzésem volt, mintha nem rádiót hallgatnék, nem nekem szólna az adás, hanem hallgatóznék, miközben két extrovertált pasas löki egymásnak...
2010. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, arra az infóra hogy megszüntetik. Vagy milyen info szerepel még itt ezen kívül? :)
2010. márc. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Az hogy beszűnt,azt nem mondanám,csak más lett a neve és a nagykutyák kisajátították.Ugyan az az agymosás fog szólni az éteren,csak mások lesznek a tulajdonosok.Normális Magyar Rock zene itt se lesz (vajon miért...) Választás után remélem a Szentkorona rádió hallaható lesz nem csak netes formába.

Szebb jövőt!

2010. márc. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak az lett volna jó, ha nem valami hasonló szenny rádió jön a helyükbe :)
2010. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!