Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A menekülteknek miből van...

A menekülteknek miből van ennyi pénzük? Mert elég sok pénzbe kerül az embercsempészek kifizetése.

Figyelt kérdés
Ők maguk mondják a hírekben. Több millióba kerül. Mondták tegnap, a hírekben hogy facebookon tartják a családdal a kapcsolatot. Miből van ennyi pénzük?
2015. aug. 31. 18:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
56%

Számomra mindig az a fura, hogy sokan azt gondolják Magyarországtól keletre nincs mobilszolgáltatás, nincs internet, nincsenek laptopok, nincs iPhone, nincs kereskedelmi televízió stb.


Miért furcsa, hogy Szíriában is lehet iPhone-t, laptopot kapni? És hogy a proli azt meg tudja venni magának? Magyarországon is megy a sírás a mérhetetlen nyomorról, mégis a Telekom, meg a Telenor mindig tele van és nyomja a proli, hogy a "férjem kihozott egy tévét 0 forintra a Euronicsból, a hozzá kapott hitelkártya mire való".

2015. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

De régen USA bácsi figyelt...Most hogy elvannak foglalva a z elnökválasztásdival illetve az egész világ régóta szorgalmazta a haderőkivonásokat...Nagyjából itt az eredménye. Az első menekültek hónapokkal-évekkel ezelőtt "megalapoztak"a többiek ezután indultak.

2015. aug. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hol írtam én olyat hogy keletre nincs mobilszolgáltatás. Van gazdasági ismereted? Tuti nincs mert akkor nem írnál ennyi sületlenséget.Magyarországot Sziriával összehasonlitani nagyon durva, meg azt gondolni hogy ott egy átlagember keresetéből ilyen vagyont összegyűjt.
2015. aug. 31. 18:51
 14/16 anonim ***** válasza:
48%

"facebookon tartják a családdal a kapcsolatot" Igen több családtagjuk már nyugaton él és ők küldenek pénzt hogy jöjjenek el. De olyan riportot is láttam mikor egyetemi tanár (Szíriában) mondta hogy el kellett adni a házukat és abból meg a spórolt pénzből.

A másik dolog hogy sokan jönnek azzal hogy "nike cipő" meg Adidas melegítő van rajtuk. Igen arrafelé gyártják, keleten, sőt ott is hamisítják.

2015. aug. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Addig amíg nem mutatták a riportban, én is úgy véltem hogy szegények, meg túlzasok vannak. De nem. Ők az otthoniakkal tartják a kapcsolatot, akik nem jöttek. Mondta a nyilatkozo a riporternek. Na éppen ez az haborus országban ki vesz milliókért házat szerinted?
2015. aug. 31. 19:06
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
én sem bírom elképzelni, hogy onnan szabályosan mindenki menekül, erre vannak, akik házat vásárolnak...ha van ilyen, hát akkor mégsem olyan élethetetlen az a környék...:D
2015. aug. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!