Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért zavarja egyes embereket...

Miért zavarja egyes embereket hogy a migránsokat segítik civilek?

Figyelt kérdés

Sajnos sokan jönnek ezzel, és nem értem. Mindenki annak segít akinek akar és ahogyan tud. De sokan a hajléktalan "kártyával" próbálnak jönni mikor tisztában vannak vele hogy őket is segítik sokan.

Arról nem beszélve a hajléktalanok nagy része elissza a pénzt (vagy az adományt eladják), nem hajlandóak hajléktalan szállóra menni és vagy éppen visszailleszkedni a társadalomba.


2015. szept. 9. 19:08
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem akiknek volt közük hajléktalanokhoz azok tudják a legtöbbjük nem fogad el semmit. Mert nem akarják hogy sajnálják őket.
2015. szept. 9. 19:10
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem érdekli őket az igazság, csak találtak egy újabb idióta demagóg "érvet". Jórészt ugyanazok az emberek 1 éve még azon hőzöngtek, hogy a csöveseket miért nem lőjük a Dunába.
2015. szept. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Az zavarja őket, hogy nem mernek lépni egy dohos gyárból hátrahagyva a 100ezres fizetést.

Gondolja a magyar hogy megkapnak ezek mindent, de ha én indulnék el bebuknék rögtön, és sehonnét nem kapnék segítséget.

2015. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
36%
Mert képmutatás amit művelnek, eddig is rengeteg éhező magyar család volt, de ők meg sehol sem voltak eddig.
2015. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

Áruld el nekem mi a különbség , hogy egy hajléktalan elissza a pénzt amit összekunyerál, de megeszi az ennivalót amit adnak, és a migráns kidobja a kukába az ételt, a vizet félre dobja.


Engem személy szerint csak azért zavar mert a sok segítő ahelyett, hogy az éhező gyerekeknek adná a sok szendvicset vagy egy magyar óvodába vinnék a rengeteg gyümölcsöt ahelyett, hogy a migránsoknak adja akik meg sem köszönik, és el is dobják.

2015. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

- Mert pénzkidobás

- Mert előbb a saját honfitársunkon kéne segíteni ha már segíteni akarunk

- Mert nem érdemlik meg

- Mert egy köszönöm sem hagyja el a szájukat, sőt még nekik áll feljebb

- Mert semmi keresnivalójuk nem lenne a mi országunkban.

2015. szept. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ceri ***** válasza:
73%

A bevándorlók túlnyomó többsége egyrészt hazudik, másrészt szabálysértést, bűncselekményt követ el. Szerintem érthető, hogy ez nem vált ki egyetértést, szimpátiát a társadalom többségében.

Nekem ne mondja senki, hogy rendes ember a gyerekét használja pajzsnak annak érdekében, hogy miközben ilyen dolgokat cselekszik, ne lehessen rábírni a jogkövető magatartásra.


A másik dolog, hogy ezek az emberek arra az anyagi javakra apellálnak amiért a magyarok dolgoztak meg. Nem mondom, ha mi is gyarmattartók lettünk volna a hazájukban hajdan, talán még lenne is valami erkölcsi alapjuk. Jogi persze akkor sem.

Nem mondom, hogy néha nem lehet -talán kell is áthágni a törvényeket- de ez nem az az eset. Ők egyszerűen a zsarolás eszközével élnek. Ha nem adjuk nekik ami a miénk, akkor mi vagyunk a szemetek.

Ezek az emberek fittyet hánynak ránk, akik itt lakunk. Átgázolnak termőföldeken, telkeken, autópályákat utakat kell miattuk lezárni, stb, stb. Sok ezer dollárjuk van erre az invázióra, de követelőznek olyan emberek rovására akik 30-40 ezer forintból élnek. Ezek betörők és nem vendégek. Ehhez képest nagyon pipogyán bánunk velük.

2015. szept. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%

Azért, mert ezeknek az idegeneknek semmi keresnivalójuk az országban.


Ezek a "civilek" éppen olyanok, mint a "cigányfajvédők".


Szerintem államilag kötelezni kellene őket, hogy burkát hordjanak, ha már annyira muszlimbarátok.

2015. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
40%
Ezzel közvetve segítik a pályaudvar, autópálya elfoglalását. Nem gond a menekültek segítése, de ezt inkább a menekülttáborokban tegyék, ahol lenniük kellene, míg elbírálják a kérelmet. Ha ezt tennék, akkor sokkal több emberhez jutna el a segítség, ráadásul a migránsok is jobb körülmények közt lennének. (mellesleg központosítva könnyebb segíteni, mintha 20 felé kell osztani az adományokat)
2015. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%

660.000 szendvics

520.000 fél literes ásványvíz

8 tonna kenyér

12.000 konzerv

2 tonna gyümölcs

eddig idén ennyi kaja ment el a bevándorlóknak.

5 perce mondták a statisztikát az M1-en


azért ennyi étel olyan embereknek, akik még csak meg sem köszönik, meg kidobják a kukába és inkább mennek a pénzváltó után a gyros-osba gyrost enni, és coca colat isznak...

jah cserébe meg lázadnak és randalíroznak, hogy kaptak enni...

2015. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!